14

iPhone 4S, Siri, iCloud – przyjrzyjmy im się w ruchu

http://www.youtube.com/watch?v=SFfm2uQbaLM W przeciwieństwie do wielu innych serwisów, na AW nie było wczoraj zatrzęsienia wpisów na temat konferencji Apple. Wszyscy w redakcji śledzący ją na żywo byliśmy dość rozczarowani – oczekiwaliśmy czegoś nowego i dużego, a otrzymaliśmy jedynie festiwal potwierdzania mniej interesujących plotek. Nie było jednak AŻ TAK źle. Pokazano kilka interesujących patentów, którym warto się […]

http://www.youtube.com/watch?v=SFfm2uQbaLM

W przeciwieństwie do wielu innych serwisów, na AW nie było wczoraj zatrzęsienia wpisów na temat konferencji Apple. Wszyscy w redakcji śledzący ją na żywo byliśmy dość rozczarowani – oczekiwaliśmy czegoś nowego i dużego, a otrzymaliśmy jedynie festiwal potwierdzania mniej interesujących plotek.

Nie było jednak AŻ TAK źle. Pokazano kilka interesujących patentów, którym warto się przyjrzeć.

Mamy też coś jeszcze – zapis wideo całej wczorajszej konferencji. Sprawdźcie jak radził sobie po raz pierwszy w roli CEO Tim Cook.

http://www.youtube.com/watch?v=rNsrl86inpo

http://www.youtube.com/watch?v=DCjeSNomXrU

A jeśli macie ochotę na pełne wystąpienie, zapraszam Was na stronę Apple – możecie obejrzeć całe półtorej godziny gadania i prezentacji mniej i bardziej interesujących cyfr i usług.

Coś szczególnie przypadło Wam do gustu? Jakkolwiek głupkowato by Cards nie brzmiało – to pewnie chętnie bym z tego korzystał. Zwrot w stronę papierowej komunikacji jest nieoczekiwany, ale jakże miły sentymentalnym zwolennikom wycinki lasów.

Siri z kolei wygląda na filmach kapitalnie, ale pojawia się pytanie przede wszystkim o wykorzystanie tego w naszym kraju. Możliwość posiadania własnej, wirtualnej asystentki może być kusząca, ale musiałaby dziewczyna naprawdę nadążać za nami.