Akcja Partnerska

Twin Peaks i inne wyczekiwane premiery w Samsung Smart TV, których nie zobaczysz w zwykłej telewizji

Konrad Kozłowski
3

Niegdyś na frazę „serial internetowy” reagowano raczej z niesmakiem lub drobnym uśmieszkiem. Były to najczęściej półprofesjonalne produkcje o niewielkim budżecie, które były w stanie zafascynować tylko wybrane grupy widzów. Tym, który zmienił to wszystko stał się Netflix, który wyprodukował House of Cards – od tamtej pory premiery wielkich produkcji w internecie nikogo nie dziwią.

Co więcej, cały czas rośnie liczba seriali i filmów, które trafią do Polski w pierwszej kolejności właśnie w serwisach VOD. Serwisach, które dostępne są bezpośrednio na telewizorach, więc ta granica pomiędzy telewizją i telewizją internetową zaciera się. Dzięki obecności aplikacji HBO Go czy ShowMax i Netflix na smart TV Samsunga możemy je oglądać w każdej dowolnej dla nas chwili, bez potrzeby dostosowywania się do ramówki kanału. Teraz to telewizja dostosowuje się do nas – zaproponowane poniżej tytuły oglądam bezpośrednio na telewizorze Samsunga, jedynie z pilotem w ręce, wygodnie siedząc na kanapie. Takie internetowe premiery lubimy.

Twin Peaks

Twin Peaks powróciło, a w nim nasi ulubieni bohaterowie oraz twórca – David Lynch. Za sprawą HBO Go premiera nowego sezonu odbyła się równocześnie z debiutem w Stanach Zjednoczonych. Na początek otrzymaliśmy aż 4 odcinki najnowszej serii, by później, w tygodniowych odstępach, dostawać kolejny epizod. Cały sezon liczy dokładnie 18 odcinków. Aplikację HBO Go znajdziecie na telewizorach smart TV Samsunga.

Fargo

Seria Fargo cieszy się sporą popularnością, lecz na dostępność w naszym kraju dwóch pierwszych serii można było niestety narzekać. Sytuacja zmieniła się za sprawą ShowMaxa, który najpierw dostarczył nam dwa pierwsze sezony, a obecnie w dzień po amerykańskiej premierze udostępnia kolejne odcinki trzeciej serii Fargo na swojej platformie. Świetny kryminał z odrobiną czarnego humoru ogląda się rewelacyjnie, szczególnie, gdy na ekranie widzimy  Martina Freemana, Billy’ego Boba Thorntona (sezon 1) czy Ewana McGregora (podwójna rola w sezonie 3).

Opowieść podręcznej

Oryginalny serial Hulu to jedna z najmocniejszych pozycji w katalogu ShowMaxa. Produkcje Hulu nie docierały do nas ani zbyt często, ani zbyt szybko, lecz tym razem sytuacja prezentuje się zgoła inaczej. Opowieść podręcznej (Handmaid’s Tale) pokazuje alternatywną rzeczywistość w bardzo dobitny i odczuwalny dla widza sposób, na co ogromny wpływ ma grająca główną rolę Elisabeth Moss. Odcinki pojawiają się na ShowMax co tydzień, wystarczy.

House of Cards

Domyślam się, że większości z Was tego tytułu nie trzeba przedstawiać. Dążący do władzy i pragnący utrzymać ją jak najdłużej Frank Underwood przebija się nawet do naszej rzeczywistości – spotkania z wyborcami pod Białym Domem to niespotykany sposób na promocję serialu, prawda? W chwili obecnej Netflix zachęca nas do zobaczenia 4 sezonów serialu, każdy z nich w 4K Ultra HD, a przed nami premiera 5. sezonu już 30 maja.  Calutkie 13 odcinków, które na telewizorze Samsung QLED ogląda się rewelacyjnie.

Gypsy

Czerwcowa premiera Netflixa ma szansę być najciekawszą całego miesiąca. W roli nietypowej psychoterapeutki zobaczymy Naomi Watts. Do czego mogą doprowadzić zbyt skomplikowane relacje z pacjentami? O tym dowiemy się oglądając serial Gypsy tylko na Netflixie – wystarczy odpalić aplikację na smart TV, a tam czekać będzie na nas cała seria już 30 czerwca. Otwieracie Netflixa na smart TV Samsunga i oglądacie.

Machina Wojenna

Film Netflixa jest pierwszym z wielu głośnych produkcji, które zamiast do kina trafią od razu na platformę VOD. Prawdziwa premiera w domowym zaciszu z Bradem Pittem na mniejszym lub większym ekranie jest jak najbardziej w zasięgu ręki. A raczej pilota. Machina Wojenna to dość luźno oparta historia na życiu amerykańskiego generała pełnego wzlotów i upadków. Debiut 26 maja.

-

Materiał powstał we współpracy z firmą Samsung

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu