Felietony

interkursy.pl - serwis który odmieni twoje życie!

Grzegorz Marczak
interkursy.pl - serwis który odmieni twoje życie!
13

Jeśli nie wiecie jak zarabiać duże pieniądze to podam wam adres dzięki któremu szybko staniecie się milionerami. Warto zajrzeć na interkursy.pl dawno się tak nie ubawiłem czytając ile to można i na czym zarobić. "Tworzysz to tylko raz i możesz zarobić na tym nawet 10.000 zł za każdą kopię. Moż...

Jeśli nie wiecie jak zarabiać duże pieniądze to podam wam adres dzięki któremu szybko staniecie się milionerami. Warto zajrzeć na interkursy.pl dawno się tak nie ubawiłem czytając ile to można i na czym zarobić.

"Tworzysz to tylko raz i możesz zarobić na tym nawet 10.000 zł za każdą kopię. Możesz to sprzedawać non-stop, 24h na dobę dowolnej grupie osób zlokalizowanych w każdym zakątku kuli ziemskiej. Koszt wytworzenia tego produktu NIC Cię nie kosztuje.

Koszt dostarczenia tego produktu do klienta NIC Cię nie kosztuje. Ilość jaką masz w magazynie jest nieograniczona. Klient po zakupie otrzymuje to w mniej niż 60 sekund. Poczta pobiera za wysyłkę tego 0 zł. Co więcej, klient nie odbiera tego od człowieka. Czy wiesz co to za produkt?"

Najlepszy jest jednak zegar, który przy każdym wejściu odlicza od początku czas mobilizując nas do zapisania na płatny kurs.
Ja myślałem, że tego typu super oferty w internecie mamy już za sobą a tu proszę jaka niespodzianka :)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu