Felietony

Intel partnerem technologicznym Antyweb. Z tej okazji mam dla was 10 zaproszeń na Red Bull Sound Clash !

Grzegorz Marczak
Intel partnerem technologicznym Antyweb. Z tej okazji mam dla was 10 zaproszeń na Red Bull Sound Clash !
23

Od kilku miesięcy część redaktorów Antyweb pracuje na super nowoczesnych ultrabookach, które dostarczyła nam firma Intel w ramach partnerstwa technologicznego. Komputery te będą też regularnie wymieniane na coraz to nowsze po to aby nasz zespół pisał jeszcze lepsze teksty! W zamian redaktorzy Ant...

Od kilku miesięcy część redaktorów Antyweb pracuje na super nowoczesnych ultrabookach, które dostarczyła nam firma Intel w ramach partnerstwa technologicznego. Komputery te będą też regularnie wymieniane na coraz to nowsze po to aby nasz zespół pisał jeszcze lepsze teksty!

W zamian redaktorzy Antyweb mają codziennie z rana lajkować posty Intela na Facebooku, zrobić 100 pompek i 10 przysiadów krzycząc jednocześnie "Intel innnnssssiiiide" :)

Tak na poważnie współpraca nasza będzie objawiać się tym, że redakcja opisze jak nam się pracuje na tych komputerach. Teksty te ani też inne teksty na temat firmy Intel nie będą sponsorowane - są to nasze subiektywne opinie. Dodatkowe też pojawią się ładne graficzne dodatki informujące o partnerstwie. Na przykład takie jak ten załączony w tym tekście (tylko mniejsze).

Przypomnę też, że już wcześniej Antyweb w ramach współpracy z Intelem testował serię ultrabooków (były to jedne z pierwszych na rynku modele). Mam więc nadzieję, że specyfika tego typu sprzętu jest wam znana. Zamiast więc skupiać się na parametrach technicznych i szybkości dysku powiemy wam po prostu czy dobrze się na tych komputerach pracuje, czy można to nazwać przenośnym sprzętem i jak wygląda sprawa baterii (bo reklama jedno, a życie zawsze pokazuje że to ściema).

Red Bull Sound Clash

Teraz o konkursie i 10 wejściówkach na Red Bull Sound Clash. Jest to debiut tej formy koncertu w Polsce. Na dwóch scenach będą grały dwa zespoły rywalizujące ze sobą. Będą grały nie tylko własne kawałki, ale też utwory przeciwników. W pierwszej edycji Red Bull Sound Clash zmierzą się ze sobą Acid Drinkers i Fisz Emada. Choć oczywiście Acid wygra to jednak można będzie też pokibicować Fisz Emade (choć po co kibicować przegranym?).

Za takie numery ich uwielbiam

Koncert odbędzie się 22.11.2012 w Soho Factory w Warszawie. Ul. Mińska 25. Oczywiście w czasie imprezy będzie można też obejrzeć ultrabooki. Ponoć będzie można też wygrać ultrabooka Asusa lub zniżkę! Intel jest jednym z sponsorów imprezy.

Jak zdobyć wejściówkę? Wystarczy, że zaśpiewacie powyższy numer....dobra to może być za trudne. W takim razie napiszcie kto wygra Red Bull Sound Clash z dobrym merytorycznym uzasadnieniem. Autorzy najbardziej jajcarskich komentarzy wygrywają wejściówkę - mam ich 10 do rozdania. Koncert już niedługo więc pewnie z początkiem przyszłego tygodnia ogłosimy zwycięzców. Spieszcie się. No i jakby ktoś chciał nagrać własne wykonanie numeru Acidow to też na pewno wygra :)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

ultrabook