Felietony

Instagram na Androida właśnie zaliczył milion pobrań

Grzegorz Marczak
Instagram na Androida właśnie zaliczył milion pobrań
7

To pokaz niesamowitej siły platformy Google i jednocześnie marki jaką zbudowała jedna prosta aplikacja jaką jest Instagram (dotychczas znane jedynie z wersji na iOS). Od wczoraj do chwili obecnej według Google Play aplikacja została pobrana ponad milion razy! Wprawdzie dokładnych statystyk nie ma al...

To pokaz niesamowitej siły platformy Google i jednocześnie marki jaką zbudowała jedna prosta aplikacja jaką jest Instagram (dotychczas znane jedynie z wersji na iOS). Od wczoraj do chwili obecnej według Google Play aplikacja została pobrana ponad milion razy! Wprawdzie dokładnych statystyk nie ma ale Google podaje przedziały pobrań danej aplikacji i przy Instagram właśnie widać zakres od 1 do 5 milionów.

Przykład ten pokazuje jak ważne u użytkowników aplikacja mobilnych są referencje, w tym przypadku pochodzące z innego systemu. Sklepy z aplikacjami mobilnymi są pełne podobnych rozwiązań, jednak liczy się to czego tak naprawdę używa większość. Nie ma się bowiem co czarować, że Instagram to najlepsza tego typu aplikacji bo tak nie jest, zapewne natomiast jest najbardziej znana.

źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

MobileAndroidinstagram