Startups

Inspirujące Freszki

Grzegorz Marczak
Inspirujące Freszki
16

Autentika to agencja która ma dobrą rękę do tworzenia serwisów, które się po prostu później dobrze sprzedają. Tak było chociażby z Navigeo, Jak Elvis czy Gover. Tym razem agencja ta stworzyła serwis o nazwie Freszki, czy będzie to kolejny sukces i szybka sprzedaż? Freszki to serwis, który ma dos...

Autentika to agencja która ma dobrą rękę do tworzenia serwisów, które się po prostu później dobrze sprzedają. Tak było chociażby z Navigeo, Jak Elvis czy Gover. Tym razem agencja ta stworzyła serwis o nazwie Freszki, czy będzie to kolejny sukces i szybka sprzedaż?

Freszki to serwis, który ma dostarczyć inspiracji wszystkim tym którzy zajmują się tworzeniem projektów internetowych. Jest to więc tak naprawdę zbór ciekawy pomysłów na stronę www, promocję w sieci czy też kreację. Zresztą każdą Freszkę można tak naprawdę samemu ocenić i skomentować, opisując co się nam w niej najbardziej podobało. Na podstawie opinii użytkowników powstaje oczywiście ranking polecanych "inspiracji"Autorzy serwisu zadbali też o wszelki ułatwienia pozwalające nam na wyszukanie inspiracji bliskich naszym gustom. Możemy więc określić kolorystykę (barwę dominującą), tematykę (sport, zdrowie, moda itp) oraz rodzaj poszukiwanej strony np: blog, e-commerce, społecznościowa. Na koniec do wyboru mamy jeszcze styl oraz czy strona jest produkcji polskiej czy zagranicznej.

Freszki to kolejna produkcja Autentiki, która mi się podoba. Lekka i strawna grafika nie przeszkadza w oglądaniu "inspiracji" do tego wszystko bez spinania się, po prostu ciekawe produkcje zebrane w jednym miejscu. To czego mi najbardziej brakuje to komentarza autora dodające zdjęcie, czy serwis. Chciałbym poznać uzasadnienie dlaczego akurat taki produkt zyskał jego uznanie oraz co tak naprawdę się mu najbardziej spodobało (często można pominąć to co najważniejsze i skupić się na niewłaściwym elemencie).

Freszki fajnie się ogląda - więc pewnie będę odwiedzał ten serwis z zazdrością patrząc na talent innych. Czy natomiast jest to produkt, który może wygenerować ruch i się później sprzedać za jakąś okrągła sumkę? Chyba nie, wygląda to raczej na miejsce zrobione pod własne potrzeby - po to aby w jednym miejscu zbierać ciekawe projekty.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu