Zakupy

InPost teraz zapewnia najtańszą dostawę kurierem na Allegro [prasówka]

Tomasz Popielarczyk
23

Od wczoraj użytkownicy Allegro mogą korzystać z nowej opcji dostawy zamówienia przez kuriera. Usługę zapewnia InPost, a jej cena jest rekordowo wręcz niska. Paczkę otrzymujemy na drugi dzień roboczy, a w dodatku przysługuje nam możliwość bezpłatnego zwrotu. Allegro i InPost z kurierem Kurier I...

Od wczoraj użytkownicy Allegro mogą korzystać z nowej opcji dostawy zamówienia przez kuriera. Usługę zapewnia InPost, a jej cena jest rekordowo wręcz niska. Paczkę otrzymujemy na drugi dzień roboczy, a w dodatku przysługuje nam możliwość bezpłatnego zwrotu.

Allegro i InPost z kurierem

Kurier InPost dostarcza paczkę następnego dnia roboczego do domu adresata. Nie musimy się przejmować kosztami zwrotu, bo ten jest bezpłatny. Usługa jest dostępna od wczoraj, od godziny 12:00, więc na Allegro powinny już być dostępne pierwsze oferujące taką formę dostawy aukcje. W ten sposób możemy nadać przesyłki o wadze nieprzekraczającej 30 kg oraz sumie boków 160 cm (maksymalne wymiary boku 80 cm).

Kuriera InPost wyceniono rekordowo tanio - na 9,99 zł. Dotąd (przynajmniej z tego, co mi wiadomo) najtańszą opcją był kurier DPD - ok. 15 złotych. A przynajmniej taką kwotę płaciłem, zlecając wysyłkę przez SendIt - należącą do Allegro platformę do zamawiania kurierów i zarządzania dostawą.

Pro Evolution Soccer free-to-play

Już ósmego grudnia fani piłki nożnej zagrają w nowy tytuł - bezpłatną wersję Pro Evolution Soccer. Całość ma zostać oparta na modelu free-to-play, a więc możemy się spodziewać mechanizmu mikropłatności. Pierwszy udostępniony build będzie dość mocno okrojony. Dostaniemy do dyspozycji jedynie tryby Exhibition, MyClub i Trening. Zagramy natomiast siedmioma drużynami: Bayernem, Juventusem, AS Romą, Brazylią i Francją.

Sony Remote Play app dla Windows

Sony również zapewni swoim użytkownikom możliwość streamingu gier na komputery. Potwierdził to jeden z pracowników koncernu. Program ma być dostępny na PC oraz OS X. Szczegółów jednak nie znamy. Nie tak dawno pojawiło się już nieoficjalne rozwiązanie tego typu, za które jednak trzeba było zapłacić 10 dolarów. Teraz będzie ono najprawdopodobniej bezpłatne.

Humble Weekly Bundle

Jeżeli szukacie zajęcia na weekend, ruszył właśnie nowy Humble Weekly Bundle, w którym za dowolną kwotę możemy kupić gry ze stajni Team 17. Ofertę tradycyjnie podzielono na pakiety. Za dowolną kwotę dostaniemy Worms, Worms Crazy Golf, Alien Breed Trilogy, Light i Worms Armageddon. Już za 6 dolarów otrzymujemy dodatkowo relatywnie nowe Worms Revolution i Worms Reloaded, a także Flockers i... Schrödinger's Cat and the Raiders of the Lost Quark (sic!). Jest też dodatkowy pakiet za 12 dol. oraz ekstremalny za 70 dol., w ramach którego otrzymujemy pełną kolekcję gier Team 17.

Każdy może natomiast bezpłatnie otrzymać DLC do gry Escapists. Ot taki mały prezent...

Nowy Shield Tablet?

Nvidia nie tak dawno zaprezentowała niedrogi tablet Shield z procesorem Tegra K1. Teraz pojawiły się doniesienia na temat kolejnego urządzenia, które miałoby pracować pod kontrolą znacznie mocniejszego procesora Tegra X1. Specyfikację urządzenia namierzono w bazie programu testującego wydajność  GeekBench. Ma to być 8-calowy tablet z 3 GB RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej i Androidem 6.0 na pokładzie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

allegroe-commerceinpostkurier