Felietony

Idzie zima? Przemyśl zakup rękawiczek [nerdlove]

Jakub Tepper
Idzie zima? Przemyśl zakup rękawiczek [nerdlove]
4

Szybki rzut oka za okno i na termometr (oczywiście nie za oknem, w telefonie) pozwala stwierdzić, że póki co jesień jest łaskawa. W nocy jednak temperatury dość radykalnie spadają, a  na południu kraju można znaleźć śnieg. W tych nieco bardziej zimowych okolicznościach każdy z nas spotyka się z tym...

Szybki rzut oka za okno i na termometr (oczywiście nie za oknem, w telefonie) pozwala stwierdzić, że póki co jesień jest łaskawa. W nocy jednak temperatury dość radykalnie spadają, a  na południu kraju można znaleźć śnieg. W tych nieco bardziej zimowych okolicznościach każdy z nas spotyka się z tym samym problemem: nie działają nasze ekrany dotykowe! Co więcej, jeżdżąc np. na snowboardzie lubimy przecież słuchać muzyki, ale wyciąganie za każdym razem odtwarzacza aby zmienić kawałek jest szalenie upierdliwe. Pytam więc, jak żyć?

A odpowiada znany producent sprzętu snowboardowego, firma Burton. Ich tegoroczny model rękawiczek Mix Master Glove stanowi doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy przede wszystkim na desce nie chcą rozstawać się ze swoją muzyką.

Do iPoda lub iPhone'a podpinamy bowiem nadajnik i możemy go schować gdziekolwiek. Także do rękawicy ładujemy niewielkie urządzenie tego typu i gotowe - możemy sterować muzyką przyciskami wbudowanymi w grzbiet rękawiczki. Konstrukcja jest oczywiście wodoodporna, o wtopie nie powinno być mowy.

Cena jak na tak "zaawansowany" sprzęt także w sumie nie razi... aż tak. 160 dolców za sprzęt na same ręce to dużo porównując z marketową odzieżą, ale z drugiej strony za rozwinięty model znanego producenta cena nie wydaje się abstrakcyjna. Przyda się?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

iPhoneipod