Niezgrani

Humble Bundle 10: Android i PC wystartowało!

5

Nie wiem, czy jest wśród nas czytelnik, który jeszcze nie wie, czym jest jedna z najpopularniejszych akcji sprzedaży gier niezależnych producentów (oraz wielkich producentów przy specjalnych okazjach) za grosze, przy których sami decydujemy ile płacimy za produkty, które nabywamy oraz do kogo trafia...

Nie wiem, czy jest wśród nas czytelnik, który jeszcze nie wie, czym jest jedna z najpopularniejszych akcji sprzedaży gier niezależnych producentów (oraz wielkich producentów przy specjalnych okazjach) za grosze, przy których sami decydujemy ile płacimy za produkty, które nabywamy oraz do kogo trafiają wpłacone przez nas pieniądze.

Główną ideą akcji, jaką jest Humble Indie Bundle, jest wspieranie producentów gier niezależnych oraz akcji charytatywnych. Dziesiąta odsłona tej niesamowitej serii oferuje nam trzy główne produkcje: Symphony, Draw a Stickman: Epic oraz podwójny pakiet z grami Galcon Legends i Galcon Fusion (tryb mutliplayer).

Gdy w ciągu trwania dziesiątej odsłony akcji, zapłacimy więcej niż 5 dolarów, dostaniemy dostęp do kolejnych czterech gier, a są to: Skulls of the Shogun,  Metal Slug 3Fieldrunners 2 i Breach&Clear.

Po zapłaceniu za wszystkie zakupione przez nas dobra więcej niż dolara, zostaniemy dodatkowo obdarowani kodem aktywacyjnym produktu w Steam, co pozwoli nam poszerzać naszą bibliotekę gier, a kupując grę, możesz uruchomić ją zarówno na swoich urządzeniach z Androidem, jak i na komputerze z dowolnym systemem operacyjnym (z wyjątkiem Metal Slug 3, Fieldrunners 2 i Draw a Stickman: Epic, które nie występują na wszystkich platformach).

Jeżeli zdecydujecie się zakupić parę gier z dzisiejszej paczki, staniecie przed wyborem, komu przekazać należność za gry, a w kolejce stoi twórca gry, organizatorzy akcji oraz liczne akcje charytatywne, dzięki czemu mamy wybór świadomość tego, gdzie trafią nasze pieniądze.

Moim zdaniem, najciekawszymi grami w dziesiątej odsłonie akcji są Skulls of the Shogun oraz Metal Slug 3, które zamierzam kupić, ponieważ są to naprawdę fenomenalne produkcje, warte każdej kwoty, a każda dodatkowa kupiona pozycja do mojej kolekcji gier dla Androida oraz Steam to mój osobisty sukces, ponieważ wiem, że wspieram autorów, którzy oddali nam ułamek swojego czasu, abyśmy my mogli odpocząć po stresującym dniu z telefonem, padem, czy tabletem w ręku.

Naturalnie, rzeczą niezmienną jest to, że aktualny "odcinek" Humble Bundle potrwa jeszcze przez ponad 13 dni, a ofertę, o której czytacie, odnajdziecie na stronie głównej projektu.

Źródło informacji: OMGUbuntu;

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Bundlehumble