Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
seriale

Co HBO pokaże jeszcze w tym roku? Najważniejsze zapowiedzi

KK
Konrad Kozłowski
0

HBO nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa w tym roku. Po kilku solidnych premierach stacja przypomina, co jeszcze czeka nas w 2020 - tylko popatrzcie.

Nowe seriale i dokumenty na HBO do końca 2020

HBO zaprezentowało krótki klip, w którym stacja zapowiada nadchodzące premiery, które zobaczymy jeszcze w tym roku. Wśród nich sporą rolę odgrywa nowy serial "Od nowa" z Nicole Kidman i Hugh Grantem. Recenzję mini-serii już możecie przeczytać na Antyweb, a w tym miejscu napiszę, że utrzymywanie tak wysokiej formy seriali dramatycznych na HBO cały czas mnie zaskakuje. Po niezwykle udanych "Wielkich kłamstewkach" oraz "Ostrych przedmiotach" mamy okazję obejrzeć następny świetnie zrealizowany serial ze świetną obsadą i wciągającą historią.

Finał serialu obejrzymy wspólnie, a do seansu pierwszych pięciu mocno namawiam. Nicole Kidman rewelacyjnie sprawdza się w takich dramatycznych rolach, a tym razem jej zadaniem było wcielenie się w terapeutkę, która osobiście będzie musiała zmierzyć się z kilkoma mocnymi ciosami, jakie wymierzy jej życie. Z dnia na dzień okaże się, że jej mąż nie jest do końca tym, za kogo się podawał, a w tak trudnej sytuacji będzie musiała zadbać nie tylko o siebie, ale i syna. W serialu oglądamy także występ Donalda Sutherlanda, który wciela się w ojca głównej bohaterki.

"Branża", czyli (mroczne) kulisy świata finansów

Drugą głośno zapowiadaną produkcją HBO jest serial "Branża", który ukaże nam kulisy świata finansów. Serial opowiada o grupie młodych absolwentów, którzy rywalizują o kilka etatów w znanym, międzynarodowym banku z siedzibą w Londynie. Nie zabraknie mocnych scen (pod różnymi względami) oraz specjalistycznego języka, który może nam nieco zamącić w głowie. Za serial odpowiadają debiutanci, Mickey Down i Konrad Kay.

"Euforia" i "Mroczne materie" wracają z nowymi odcinkami!

Zapowiedź dwóch specjalnych odcinków "Euforii" jest dla wielu osób niespodzianką, ale rzeczywiście stacja postanowiła nakręcić prawdziwe zakończenie dla tej serii.  HBO kontynuuje oczywiście także opowieść z "Mrocznych materii" w 2. sezonie, a zwiastuny zapowiadają odwiedzenie nowych lokalizacji i jeszcze więcej efektów robiących niemałe wrażenie. "Mroczne materie" to serial HBO i BBC będący adaptacją wielokrotnie nagradzanej trylogii Philipa Pullmana o tym samym tytule.

Drugi sezon serialu będzie opowiadał o wydarzeniach po tym, jak Lord Asriel otworzył most do nowego świata, a Lyra - zrozpaczona śmiercią swojego najlepszego przyjaciela - postanowiła podążyć za Asrielem w nieznane. W dziwnym i tajemniczo opuszczonym mieście dziewczyna spotyka Willa, chłopca z naszego świata, który również ucieka przed swoją trudną przeszłością. Lyra i Will odkrywają, że ich losy są ze sobą złączone i prowadzą do ponownego spotkania Willa z jego ojcem.

Nowe dokumenty na HBO. Historia Tigera Woodsa w "Tiger"

Nadchodzą także nowe dokumenty "Murder on Middle Beach", "Bee Gees", dwuczęściowy "Tiger". Ostatni tytuł to oczywiście produkcja poświęcona Tigerowi Woodsowi - popularnemu golfiście, który po wielu sporych sukcesach wpadł w poważne kłopoty, a obecnie stara się odbudować nie tyle swoją karierę, co codzienne życie. "Murder on Middle Beach" skupi się na prawdziwych wydarzeniach z marca 2010, gdy na plaży znaleziono ciało Barbary Hamburg - została brutalnie zamordowana niedaleko domu w Madison w stanie Connecticut.

Wyglądało na to, że była to zbrodnia z pasji, ale nie wszystkie elementy układanki do siebie pasowały. Dokument to desperacka próba rozwikłania sprawy osieroconego syna. Produkcja o zespole Bee Gees nosi natomiast tytuł "The Bee Gees: How Can You Mend a Broken Heart" ukaże życie i twórczość Barry’ego, Maurice’a i Robina Gibbów. Za reżyserie odpowiadał znany Frank Marshall.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: