Gry

No to już macie plany na weekend: GTA V trafiło do Xbox Game Pass

Kamil Świtalski
No to już macie plany na weekend: GTA V trafiło do Xbox Game Pass
8

Nie musicie przecierać oczu ze zdziwienia — to najprawdziwsza prawda. Grand Theft Auto V trafiło do katalogu abonamentowych gier w ramach Xbox Game Pass!

Grand Theft Auto V to jedna z najważniejszych gier wszech czasów — a już z pewnością tych, które przyniosły wydawcy najwięcej zysków. Ale kto grał, ten wie: dostępna na dwóch generacjach konsol oraz komputerach gra z otwartym światem od Rockstara to jedna z produkcji w których można utonąć na setki godzin — szczególnie jeżeli damy się porwać rozgrywce online. A dziś gra trafia do abonamentu Xbox Game Pass!

Zobacz też: Myśleliście, że w tym miesiącu Xbox Game Pass nic więcej nie zaoferuje? Właśnie zapowiedziano 5 kolejnych gier

GTA V za darmo w abonamencie Xbox Game Pass już dostępny!

Tego nikt się nie spodziewał — Microsoft zrobił nam naprawdę fajną niespodziankę noworoczną serwując taki hit bez większych zapowiedzi i wcześniejszego budowania hype'u jak gdyby... była to ot taka produkcja, o której wszyscy zapomną po tygodniu. Prawdą jednak jest, że wcześniej niczego nie zapowiadał, ale bez wątpienia firma ma powody do dumy. No i oficjalne konto na Twitterze @XboxGamePass nie pozostawia złudzeń, że to ogromna sprawa:

Zobacz też: Inside Xbox: podsumowanie. Zapowiedź tony nowych gier i dziesiątki tytułów dla Xbox Game Pass!

Warto jednak nadmienić, że GTA V w Xbox Game Pass dostępne jest wyłącznie dla użytkowników konsol Xbox i nie obejmuje subskrypcji PCtowej. Na karcie produktu wita nas taki komunikat:

Możesz grać w grę Grand Theft Auto V w ramach subskrypcji Xbox Game Pass na konsolę albo kupić ją na własność.

Jeżeli nie macie aktywnego abonamentu, to... nie macie powodów do smutku, bowiem wciąż trwa promocja w ramach której trzymiesięczną subskrypcję można zgarnąć za 4 PLN!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu