Gry

GTA V na PC już w styczniu 2015! Xbox One i PS4 w listopadzie 2014!

Konrad Kozłowski
GTA V na PC już w styczniu 2015! Xbox One i PS4 w listopadzie 2014!
6

Już wszystko wiadome! Grand Theft Auto V trafi na pecety 27 stycznia 2015 roku, zaś około trzy miesiące wcześniej, bo 18 listopada dostępne już będzie w wersji dla PlayStation 4 i Xbox One. W grze pojawi się sporo zmian począwszy od poprawionej grafiki, a na gameplayu kończąc. Nowości dotyczą także...

Już wszystko wiadome! Grand Theft Auto V trafi na pecety 27 stycznia 2015 roku, zaś około trzy miesiące wcześniej, bo 18 listopada dostępne już będzie w wersji dla PlayStation 4 i Xbox One. W grze pojawi się sporo zmian począwszy od poprawionej grafiki, a na gameplayu kończąc. Nowości dotyczą także GTA Online.

Wśród nowości znajdą się oczywiści wyższa rozdzielczość grafik oraz zwiększenie odległości rysowania. Dodatkowo nadchodząca wersja gry przyniesie nowe bronie, pojazdy i aktywności, znacznie bardziej gęste zaludnienie i ruch uliczny, rozbudowane efekty warunków pogodowych i lepsze efekty zniszczeń, a nawet poprawiony system efektów związanych z liśćmi.

W ulepszonymradiu pojawi się ponad 100 nowych utworów oraz nowi DJ. W GTA Online dla PS4 i Xbox One ilość graczy online zostanie zwiększona do 30. Posiadacze gry w wersji na Xboksa 360 i PlayStation 3 będą mogli przetransferować swoje profile i postęp w grze na każdą z wkrótce wspieranych platform. Dla tych, którzy zamówią grę w pre-orderze Rockstar Games szykuje prezent w postaci miliona dolarów w grze - po połowie kwoty do wydania w GTA Online oraz GTA V.

To nie wszystko, ponieważ posiadacze gier w wersji na Xboksa 360 i PlayStation 3 otrzymają takie dodatki jak rzadkie wersje klasycznych pojazdów, aktywności związane z fotografią oraz nowe wyzwania i bronie. By otrzymać te bonusy gracze muszą mieć ukończony prolog GTA V na podłączonej do Sieci konsoli. Wymagane będzie także konto w Rockstar Game Social Club.

Więcej screenów, w pełnej rozdzielczości znajdziecie tutaj zaś trailer nowej wersji jest jak narazie dostępny na Polygon.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu