Google

Gry na Google+ - już są! [są?]

Jakub Tepper
Gry na Google+ - już są! [są?]
19

Co prawda przeciek zdradził tę tajemnicę przedwcześnie, ale tak czy owak było to oczywiste, że w końcu gry w Google+ się pojawią. Przed chwilą na blogu Google pojawiła się notka informująca o dodaniu funkcji do serwisu i w najbliższym czasie powinna aktywizować się u wszystkich. Ja u siebie jeszcze...

Co prawda przeciek zdradził tę tajemnicę przedwcześnie, ale tak czy owak było to oczywiste, że w końcu gry w Google+ się pojawią. Przed chwilą na blogu Google pojawiła się notka informująca o dodaniu funkcji do serwisu i w najbliższym czasie powinna aktywizować się u wszystkich. Ja u siebie jeszcze odpowiedniej zakładki nie mam, ale można już opisać to co zostało przedstawione.

W naszym strumieniu pojawiać się będą informacje o zaproszeniach do gier czy aktualizacjach ich dotyczących. Inni również obejrzą np. nasze najlepszy wyniki, ale tego typu spam ma pojawiać się wyłącznie u osób zainteresowanych rozrywką. Przypuszczalnie będzie można więc wyłączyć niepotrzebne komunikaty.

Na początek przygotowano 16 gier i wszyscy najwięksi ich producenci zdają się być na pokładzie: jest Rovio, Popcap (czyli EA), a nawet Zynga. Czyli jednak udało im się z FB dogadać, aby publikować również na serwisie konkurencji. Lista wygląda następująco:

Nie robi może póki co gigantycznego wrażenia, ale kolejne miejsce do rozgryzania Angry Birds z pewnością znów obniży korporacyjną produktywność o kilku punktów procentowych.

Dajcie znać jeśli usługa jest u Was dostępna i podzielcie się wrażeniami - działa szybko i sprawnie?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Google