Android

Granie na Androidzie w końcu nabierze sensu. Play Pass wchodzi do Polski!

GU
Grzegorz Ułan
10

Google Play Pass to usługa subskrypcyjna w Google Play, która zadebiutowała dokładnie rok temu, jednak dopiero teraz otwarta zostanie na użytkowników Androida w naszym kraju.

Dzięki usłudze Google Play Pass można uzyskać dostęp do setek aplikacji i gier – bez reklam i zakupów w aplikacji. Google w przesłanym komunikacie wymienia tu takie tytuły jak: Sonic the Hedgehog, Monument Valley, Terraria czy Star Wars: Knights of the Old Republic. Ponadto w subskrypcji dostępne są LIMBO, This War of Mine czy Teslagrad, a w niedługim czasie pojawią się Olo Loco i Bright Paw czy Dakka Squadron od Phosphor i seria Worms od Team17.

Ile ta przyjemność będzie kosztować? Jeśli zdecydujecie się na subskrypcję miesięczną Play Pass wyceniony został na 22,99 zł, w przypadku subskrypcji rocznej będzie to 139,99 zł, co sprawia, że koszt miesięczny spada o połowę. Co więcej, administrator Biblioteki Rodzinnej Google Play, swoją subskrypcję Play Pass może udostępnić pięciu innym członkom grupy rodzinnej. Każdy z nich będzie mógł korzystać z subskrypcji indywidualnie, co oznacza, że pobrane gry i aplikacje nie będą miały wpływu na aktywność poszczególnych członków grupy.

Wszystkie aplikacje i gry udostępnione w ramach subskrypcji Play Pass oznaczone będą powyższą grafiką charakterystycznego biletu, a zapisać się do niej będziecie mogli już w tym tygodniu w menu aplikacji Google Play w zakładce Play Pass, pod którą również dostępna będzie lista odblokowanych gier i aplikacji w ramach subskrypcji.

Źródło: Google.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: