Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Google

Google zrobiło wreszcie kilka prostych dodatków do Buzz (guziki)

GM
Grzegorz Marczak
9

W sukces Buzz nie wierzę już tak jak zaraz po uruchomieniu tej usługi. Wprawdzie nadal uważam, że jest to świetne narzędzie do prowadzenia dyskusji ale kilka dość uciążliwych i moim zdaniem kluczowych problemów nadal nie zostało rozwiązane. Cierpliwość użytkowników z pewnością się już powoli kończy...

W sukces Buzz nie wierzę już tak jak zaraz po uruchomieniu tej usługi. Wprawdzie nadal uważam, że jest to świetne narzędzie do prowadzenia dyskusji ale kilka dość uciążliwych i moim zdaniem kluczowych problemów nadal nie zostało rozwiązane. Cierpliwość użytkowników z pewnością się już powoli kończy i zaczynają wracać do innych form komunikacji z których korzystali poprzednio.

Google oczywiście nie chce zdradzić liczb pokazujących zainteresowanie Buzz-em (możliwe, że nie ma się czym chwalić), przygotowało natomiast zestaw dość prostych dodatków, które powinny być według mnie dostępne już na staracie. Mowa tutaj o kilku podstawowych "guzikach" pomocnych w dodawaniu informacji do Buzz-a oraz ułatwiających obserwowanie danej osoby.Jedyną zaletą w stosunku do obecnych guzików Buzz tworzonych przez społeczność jest brak konieczności posiadania konta w google reader aby móc dodać coś do Buzz (no dobra jest jeszcze trochę więcej możliwości konfiguracji, zarówno dla tych korzystających z prostego edytora jak również dla bardziej zaawansowanych użytkowników)

Jeśli ktoś z was jest zainteresowany instalacją dodatków do Buzz to należy udać się pod adres buzz.google.com/stuff, skonfigurować sobie własny guzik i następnie wkleić kod HTML na swoją stronę.

Ps. Jeszcze trochę i może doczekamy się jakiegoś sensownego logo dla Buzz, bo to co jest teraz wygląda jak robota amatora na kolanie :)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

google buzzbuzz