Google

Google update- Reader, Docs, Presentations

Grzegorz Marczak
Google update- Reader, Docs, Presentations
2

Google systematycznie aktualizuje swoje onlinowe serwisy, tym razem update dotyczy Google Readera, pakietu biurowego Google Docs oraz aplikacji do tworzenia prezentacji. Żadna z tych aktualizacji nie jest niestety czymś przełomowym ale na pewno są to przydatne poprawki. W Google Reader czas który...

Google systematycznie aktualizuje swoje onlinowe serwisy, tym razem update dotyczy Google Readera, pakietu biurowego Google Docs oraz aplikacji do tworzenia prezentacji.

Żadna z tych aktualizacji nie jest niestety czymś przełomowym ale na pewno są to przydatne poprawki. W Google Reader czas który pokazywany był przy artykułach była to data kiedy google zindeksowało daną treść, teraz po najechaniu kursorem myszy zobaczymy dodatkowo oryginalną datę publikacji.

Dodatkowo dodane zostały nowe skróty klawiaturowe:
a = dodawanie subskrypcji
g+d = otworzenie katalogów z feedami
e = wysłanie emailem oglądanej wiadomościW aplikacji do tworzenia on line prezentacji dodana została możliwość tworzenia różnego kształtu obiektów, oraz możliwość zapisania do pliku PDF prezentacji (+ możliwość wydruku prezentacji bazującego na PDF)

Pakiet aplikacji biurowych Google Docs zyskał prostą aplikację do uploadu plików z komputera do dokumentów google (chociaż na bazie API powstały już dużo ciekawsze rozszerzenia realizujące tą samą funkcjonalność). Poprawiona została również opcja shareowania dokumentów, od tej chwili można zaznaczyć wybrać z listy pliki które chcemy udostępnić innym osobom.


Upload dokumentów do Google Docs

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu