3

Google talk dla iPhone

Google talk to komunikator internetowy, który akurat w moim przypadku zaczyna wypierać inne tego typu programy. Google postanowiło przystosować Google Talk do telefonu iPhone i muszę przyznać, że przynajmniej dla mnie jest to dobra wiadomość. W celu uruchomienia GTalk na telefonie nie potrzebujemy nic instalować wystarczy wejść na stronę google.com/talk i się zalogować. W iPhonowej […]

Google talk to komunikator internetowy, który akurat w moim przypadku zaczyna wypierać inne tego typu programy. Google postanowiło przystosować Google Talk do telefonu iPhone i muszę przyznać, że przynajmniej dla mnie jest to dobra wiadomość.

W celu uruchomienia GTalk na telefonie nie potrzebujemy nic instalować wystarczy wejść na stronę google.com/talk i się zalogować.

W iPhonowej wersji Gtalk tak samo jak w stacjonarnej możemy korzystać z listy kontaktów, wyszukiwać znajomych itp. Wadą jest to, że nasze safari musi być cały czas otwarte inaczej. Po zamknięciu przeglądarki nasz status automatycznie zmienia się na „niedostępny”.