Google

Google Docs i PDF-y.

Grzegorz Marczak
Google Docs i PDF-y.
4

Google Docs to chyba jeden z najbardziej aktywnie rozwijanych produktów Google. Blog Google Docs praktycznie co tydzień informuje o wprowadzeniu zmian do tego pakietu narzędzi biurowych. Tym razem blog Google Docs poinformował o kolejnej nowości związanej z PDF-ami. Od niedawna mamy możliwość zap...

Google Docs to chyba jeden z najbardziej aktywnie rozwijanych produktów Google. Blog Google Docs praktycznie co tydzień informuje o wprowadzeniu zmian do tego pakietu narzędzi biurowych.

Tym razem blog Google Docs poinformował o kolejnej nowości związanej z PDF-ami. Od niedawna mamy możliwość zapisywania dokumentów w formacie PDF. Tym razem została dodana możliwość uploadu plików w formacie PDF. Oczywiście mamy też pogląd dokumentów oraz co ciekawe możliwość kopiowania z nich fragmentów tekstu.W informacji o uploadzie PDF-ów pojawiła się też sugestia o przyszłej możliwości edycji dokumentów zapisanych w tym formacie. Coby jednak nie było tak różowo i doskonale - w pierwszych komentarzach można przeczytać, że wyszukiwarka w Google Docs nie przeszukuje jeszcze treści w dokumentach PDF dodanych do tego pakietu biurowego.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Googlegoogle docsSearching