Telekomy

GigaBank w Plus na kartę - od dziś niewykorzystane GB będą się kumulować

Grzegorz Ułan
GigaBank w Plus na kartę - od dziś niewykorzystane GB będą się kumulować
14

Dobra wiadomość dla osób korzystających z oferty Plus Elastyczna na Kartę, od dziś dostępna jest promocja, po włączeniu której niewykorzystane GB będą się kumulowały z kolejnym bonusem po doładowaniu.

Promocja dostępna jest zarówno dla nowych klientów, jak i tych korzystających już z oferty Plus Elastyczna na Kartę (wystarczy ją włączyć kodem *136*11*8965#).

GigaBank to promocja dzięki, której użytkownicy oferty Plus na Kartę będą mogli przedłużyć ważność niewykorzystanych bonusowych gigabajtów z doładowania i ich nie tracić. Wystarczy zasilić swoje konto przed upływem terminu ważności bonusu by przedłużyć ważność niewykorzystanych gigabajtów i od razu zyskać nowe bonusowe GB.

W przypadku doładowania konta kwotą 25 zł dodatkowo klienci otrzymają bezpłatnie Pakiet Social, dzięki któremu transfer danych do serwisów iPLA, Plus Music, Facebook, Messenger i Viber nie pomniejsza pakietu GB.

Jeśli w okresie obowiązywania bonusu, zostanie wykorzystany cały dostępny transfer, prędkość internetu zostanie obniżona do 32 kb/s, chyba że konto zostanie ponownie doładowane i przyznany zostanie kolejny bonus. Z promocji GigaBank można korzystać dowolną ilość razy w okresie trwania promocji.

Z podobnych ofert na kartę można wymienić tę dostępną w Orange, z tym że u pomarańczowych oprócz kumulowania się gigabajtów, co miesiąc, w przypadku cyklicznego doładowania dodatkowo dochodzi nam 1 GB transferu danych do aktualnego stanu posiadania.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu