Telekomy

Gigabajty piechotą nie chodzą, więc jak rozdają to trzeba brać

GU
Grzegorz Ułan
4

Plus poinformował właśnie o udostępnieniu specjalnej promocji dla klientów Plusa, z okazji zdobycia brązowego medalu przez naszych siatkarzy w zakończonych wczoraj Mistrzostwach Europy. Każdy z klientów Plusa będzie mógł aktywować na swoim koncie dodatkowe 6 GB transferu danych.

To był udany turniej dla naszych siatkarzy, mimo jednego potknięcia ze Słowenią możemy być dumni z ich postawy. Wieloletni sponsor polskiej siatkówki, czyli Plus postanowił wynagrodzić kibicom te dwa tygodnia kibicowania dodatkowymi 6 GB transferu danych - w sam raz na obejrzenie jakiegoś mini serialu na HBO GO w drodze do/z szkoły czy pracy w komunikacji miejskiej.

Obdarowani zostaną wszyscy klienci Plusa, sprawdziłem w regulaminie brakuje tylko tych od Plusha, ale wymienieni są oprócz „abonamentowców”, również klienci ofert na kartę, Simplusa, Sami Swoi, 36i6, a także Plus Mix i Mix Plus.

Tylko w poniedziałek 30 września i wtorek 1 października klienci wszystkich rodzajów usług głosowych w sieci Plus (abonament, mix, na kartę) mogą otrzymać dodatkowe gigabajty w ramach promocji związanej z zakończonymi w miniony weekend Mistrzostwami Europy w siatkówce mężczyzn, na których Polska, po raz pierwszy od ośmiu lat, zdobyła medal, pokonując w meczu o trzecie miejsce Francję.

Co trzeba zrobić, by odebrać bonusowe gigabajty? Wystarczy od dziś do jutra wysłać bezpłatnego SMS-a o treści SIATKA na numer 80404. Co ważne, bonus ważny będzie przez 30 dni, nie jak zwykle w takich przypadkach dzień czy dwa. Z tym, że dla klientów abonamentowych dodatkowe 6 GB aktywowane zostanie od nowego okresu rozliczeniowego, a dla klientów ofert na kartę i MIX w ciągu 24 godzin od wysłania swojego zgłoszenia.

Źródło: Plus.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu