Felietony

Generation Mobile 2012 - ruszamy ze stroną, konkursem oraz upustami dla czytelników Antyweb!

Grzegorz Marczak
Generation Mobile 2012 - ruszamy ze stroną, konkursem oraz upustami dla czytelników Antyweb!
16

Jak już wspomniałem dużymi krokami zbliża się konferencja Generation Mobile 2012 organizowana przez Antyweb i NoNoobs.pl, przy współpracy Xyologic. W chwili obecnej strona informacyjna konferencji już ruszyła i możecie przeczytać podstawowe informacje o całej imprezie. Plan szczegółowy jest jeszcze...

Jak już wspomniałem dużymi krokami zbliża się konferencja Generation Mobile 2012 organizowana przez Antyweb i NoNoobs.pl, przy współpracy Xyologic. W chwili obecnej strona informacyjna konferencji już ruszyła i możecie przeczytać podstawowe informacje o całej imprezie. Plan szczegółowy jest jeszcze dopracowywany dlatego trzeba będzie jeszcze chwilę na niego poczekać (mam b. dużo zgłoszeń firm chcących się zaprezentować stąd też potrzebny jest czas na wybranie najlepszych).

Happy Hours

 

Już teraz jednak mam dla was kilka ciekawych wiadomości związanych z GM. Przede wszystkim ruszyła już rejestracja i z tej okazji mam dla 50 czytelników Antyweb kod ØBST-0401-0526-86 na dodatkową zniżkę na bilety. Przypominam, że do końca lutego obowiązuje promocyjna cena 669 PLN, a dodatkowo kod obniża tę stawkę o 100 PLN.

Konkurs

 

Teraz słowo o konkursie aplikacji mobilnych, który swój finał będzie miał podczas konferencji. Chcemy wyróżnić 15 dobrych mobilnych aplikacji, po 5 na każdy z systemów czyli iOS, Android i WP7. Partnerem Konkursu na najlepszą aplikację jest Grupa Allegro!

Przebieg konkursu będzie następujący:

Etap 1) Do 15.03.2012 zbieramy zgłoszenia (formularz poniżej)
Etap 2) Z zgłoszonych aplikacji robimy wstępną selekcje 30 aplikacji
Etap 3) Jury (w doborowym składzie, który podamy za chwilę) wybiera po 5 wyróżnionych aplikacji per system mobilny. Oceniać będziemy jakość wykonania, pomysł, potencjał rynkowy, funkcjonalność itp.

Wyróżnione firmy będą prezentowane podczas konferencji w specjalnych blokach tematycznych (oczywiście autorzy aplikacji zostaną o tym poinformowani)

To w skrócie tyle (szczegółowe informacje dostępne będą niedługo na stronie konferencji). Jeśli chodzi o zgłoszenia to przyjmujemy je tylko od twórców/autorów aplikacji, tylko działające produkcje (żadnych prototypów czy zamkniętych wersji beta), maksymalnie 2 per firmę. Warunkiem koniecznym jest też poprawne wypełnienie i podanie danych w formularzu - warto zwrócić szczególną uwagę na formę opisu aplikacji.

Zgłoś aplikację już teraz!Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu