seriale

Gdzie obejrzeć pierwszy odcinek Kruka? Jest wiele alternatyw dla CDA

KK
Konrad Kozłowski
24

Wczorajszego wieczora zadebiutował nowy serial Canal+ pt. "Kruk". Pierwszy odcinek został wyemitowany w jakości 4K, ale w sieci możecie go bez przeszkód obejrzeć online w Full HD i to w kilku miejscach. 

„Kruk”, to najnowszy mini-serial Canal+ utrzymany w klimacie thrillera (byliśmy na planie w Łodzi). Postacią główną jest policjant z Łodzi, Adam Kruk (Michał Żurawski), zmagający się z wieloma problemami. Zaległe i bieżące sprawy sprowadzają go jednak z powrotem na Podlasie, do Białegostoku – to tu się wychował i dorastał. Jego głównym a przynajmniej tak się wydaje, zadaniem jest znalezienie zaginionego chłopca, które prawdopodobnie porwano. Nie dopuszcza do siebie informacji, że będzie musiał też zmierzyć się ze swoją przeszłością.

Pierwszy odcinek został przyjęty całkiem nieźle (choć nie brakuje uwag do kwestii technicznych, jak mało słyszalne dialogi), ale uwierzcie mi, że w drugim epizodzie wiele spraw wyjdzie na prostą, tempo zwolni i serial nabierze innego charakteru. Jeśli przegapiliście wczorajszą emisję, to możecie zaczekać do piątku, 23 marca, gdy o 23:00 na Canal+ będzie powtórka pierwszego odcinka.

Wolicie obejrzeć online? Żaden problem.

"Kruk" online za darmo

Premierowy odcinek "Kruka" zobaczyć można już dziś na... Facebooku, gdzie zostanie wyemitowany w ramach transmisji live o godzinie 19:00. W trakcie emisji na profilu Canal+ odbędzie się też czat z Katarzyną Wajdą, która wcieliła się w partnerkę tytułowego Kruka. Jeżeli to Was nie urządza, to w każdej dowolnej chwili pierwszy odcinek dostępny jest w serwisach VOD.pl oraz Player.pl zupełnie za darmo i na wszystkich urządzeniach, gdzie są dostępne obydwie platformy VOD.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: