Świat

Gaszenie światła przy użyciu Twittera

GM
Grzegorz Marczak
2

Twitter kolejny raz gości na łamach większości blogów - kolejny raz z powodu problemów technicznych. Nie przeszkadza to jednak wiernym fanom serwis w uwielbianiu go i tworzeniu na jego cześć piosenek czy też wymyślaniu mechanizmów które na przykład gaszą światło w naszym pokoju. Piosenka o Twit...

Twitter kolejny raz gości na łamach większości blogów - kolejny raz z powodu problemów technicznych. Nie przeszkadza to jednak wiernym fanom serwis w uwielbianiu go i tworzeniu na jego cześć piosenek czy też wymyślaniu mechanizmów które na przykład gaszą światło w naszym pokoju.


Piosenka o Twitterze


Gaszenie światła z Twitterem

Control Lights with Twitter from Justin Wickett on Vimeo.

Trzeba przyznać, że tak wiernej i uzależnionej społeczności można tylko pozazdrościć. Jeśli komuś uda zbudować się serwis o którym ludzie będą "tworzyć" piosenki to znaczy, że jest na dobrej drodze do osiągnięcia sukcesu..

Będąc zupełnie poważnym - podobno serwis zakończył kolejną rundę pozyskiwania funduszy - wszyscy zapewne maja nadzieje, że pieniądze te będą wykorzystane na poprawę platformy i całego serwisu (przy milionach dolarów jakie zapewne pozyskali mogli by pokusić się o przepisanie całego twiterr na nowo).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

społecznośćTwitter