Felietony

Gametrade jest już rentowny

Grzegorz Marczak
Gametrade jest już rentowny
5

A przynajmniej tak twierdzą twórcy serwisu i inwestorzy: Statystyki projektu w Polsce przekraczają zakładane przez nas cele inwestycyjne. Projekt właśnie osiągnął rentowność, więc wszyscy jesteśmy zadowoleni. Do pełnego szczęścia brakuje nam takich samych sukcesów na rynkach międzynarodowych, ale...

A przynajmniej tak twierdzą twórcy serwisu i inwestorzy:

Statystyki projektu w Polsce przekraczają zakładane przez nas cele inwestycyjne. Projekt właśnie osiągnął rentowność, więc wszyscy jesteśmy zadowoleni. Do pełnego szczęścia brakuje nam takich samych sukcesów na rynkach międzynarodowych, ale mamy nadzieję, że i one wkrótce się pojawią” – ocenia Radosław Czyrko, Partner Zarządzający Xevin Investments.

Nowa strona główna serwisu:

Z informacji prasowej jaką dziś dostałem wynika też, że Gametrade idzie też w kierunku klasycznej sprzedaży gier budując platformę handlową dla tych podmiotów, które do tej pory nie posiadały własnych sklepów internetowych. Cały proces transakcyjny będzie zakładam po stronie Gametrade, który za te usługi będzie pobierał małą prowizję.

Niezależnie od tego czy plany o, który mówi Gametrade są realistyczne i przyniosą spodziewane efekty (jest przecież Allegro) na pewno należy zespołowi pogratulować wyników. Uzyskanie rentowność wśród polskich startupów / przedsięwzięć internetowych to na razie rzadkość, którą należy docenić.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Startupgametrade