Gry

Abonenci Game Passa będą mieli dostęp do całej biblioteki EA Play

KR
Krzysztof Rojek
1

Xbox ogłosił świetne wieści dla graczy. Od jutra mogą oni w ramach Xbox Game Pass na PC grać także w produkcje Electronic Arts.

Abonamentów dla graczy, podobnie z resztą jak i abonamentów na serwisy streamingowe, przybywa nam z dnia na dzień. Naturalnym więc jest, że nie wszyscy chcą, bądź mają możliwość opłacać wszystkie, przez co często duża część interesujących ich treści pozostaje dla nich niedostępna. Dlatego akcje takie opisywana dziś kolaboracja pomiędzy Microsoftem a Electronic Arts są bardzo pożądane i świadczą o tym, że firma stojąca za usługą rozumie rynek i potrzeby swoich klientów.

Gracze Xbox Game Pass PC i Windows Game Pass Ultimate z dostępem do EA Play

Jak ogłosił Xbox Polska, już od jutra – 18 marca – od północy członkowie Game Passów: Ultimate i wariantu na PC będą mogli grać w tytuły z portfolio EA Play na komputerach PC z Windowsem 10. W ramach tego abonamentu gracze zyskają dostęp do:

  • Ponad 60 największych i najlepszych gier EA na PC, takich jak Star Wars Jedi: Fallen Order, FIFA 20, Titanfall 2 Need for Speed Heat; jak również pozycje z najpopularniejszych serii EA: BattlefieldMadden NFL, Command & Conquer oraz The Sims,
  • Od dnia premiery, subskrybenci będą mogli grać w – po raz pierwszy dostępne - Star Wars Jedi: Fallen Order, zarówno na PC'tach i konsoli. Czekają na nich również ekskluzywne wyzwania i nagrody, treści dostępne tylko dla członków subskrypcji, a także zniżki na cyfrowe zakupy w EA poprzez EA Desktop,
  • .

Instrukcje, w jaki sposób możecie połączyć konta EA Play i Xbox znajdziecie w materiale poniżej:

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu