Artykuł sponsorowany

Drogi św. Mikołaju: byłem grzeczny cały rok, a pod choinkę chciałbym Samsung Galaxy Watch3

Dawid Pacholczyk
Drogi św. Mikołaju: byłem grzeczny cały rok, a pod choinkę chciałbym Samsung Galaxy Watch3
18

Wielkimi krokami zbliżamy się do końca „wyjątkowego” roku 2020. Czas zadumy i podsumowań, a musicie przyznać, że 2020 to szalony okres i kwestii do przemyślenia nam nie zabraknie. Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że nigdy czegoś takiego nie przeżywałem. Na szczęście mamy w naszym życiu pewne stałe i niezmienne momenty, a jednym z nich, są nadchodzące święta.

Chciałbym powiedzieć, że to czas, w którym wszyscy możemy się na chwilę zatrzymać i złapać oddech, ale prawda jest taka, że dla ogromnej grupy ludzi to okres istnego szaleństwa. Prezenty, zakupy, przygotowanie rodzinnego spotkania. Choć ten rok jest pełen wyzwań, to na pewno nie zatrzyma on nas przed obdarowaniem naszych bliskich.

Święta to też okres, który od lat — przynajmniej mi — kojarzy się z intensywnymi zakupami elektroniki. Jedni kupują ją dla siebie, a inni dla bliskich. Końcówka roku to również moment, w którym wiele firm szuka kosztów i planuje zakupy, licząc na dobre ceny. To właśnie na tym elemencie chciałbym się dzisiaj skupić.

Samsung Galaxy Watch3 nadal moim numerem jeden?

W wielu swoich tekstach na łamach AW wielokrotnie podkreślałem swoje przywiązanie do zegarków tej marki. Samsung Galaxy Watch3 zdaje się mieć wszystko co dla mnie ważne: odpowiedni styl, obrotową tarczę (która sprawia, że nawigacja jest prosta i intuicyjna) oraz uniwersalność. Jego możliwości i to co ma do zaoferowania doskonale wpisuje się w moją codzienność, a przecież właśnie tego oczekujemy od technologii...aby do nas pasowała.

Wiem, że mój wysłużony Frontier prędzej czy później wyzionie ducha. Taki urok elektroniki użytkowej. Nie ukrywam też, że nie oszczędzam go i fakt, że jest w tak dobrym stanie, świadczy jedynie o doskonałej jakości tych smartwatchy. Mimo początkowego sceptycyzmu wobec wymiany zegarka na nowszy model, coraz chętniej spoglądam w kierunku Galaxy Watch3 i poważnie rozważam poproszenie o niego św. Mikołaja (może moja żona przeczyta ten artykuł ;) ).

Smartwatch od Samsung to doskonałe połączenie jakości i stylu

W jakość tych zegarków absolutnie nie wątpię. Nie dlatego, że mają doskonały marketing czy odpowiednia gwiazda mi to powiedziała. Ja doświadczyłem tego na własnej skórze.

Dodatkowo Samsung oferuje coś, czego wiele produktów konkurencji nigdy mi nie da. Doskonały styl i design. Na rynku można dostać wiele innych inteligentnych zegarków, ale to właśnie droga jaką obrał koreański gigant jest tym co do mnie przemawia najmocniej.

Szanuję Samsung za to, że postanowili zrobić po prostu zegarek. Nie zdecydowali się na epatowanie kosmicznym wyglądem, dziwnym kształtem czy laserami strzelającymi z tarczy (chociaż to ostatnie byłoby super!). Wzięli nową technologię i upakowali to w kształcie znanym i kochanym od wieków. Pewnych rzeczy nie ma co zmieniać.

Galaxy Watch3 strażnikiem formy

Galaxy Watch3 to również doskonały partner treningowy. Obecne możliwości tego smartwatcha są ogromne i bez wątpienia pomoże każdemu, kto chce zadbać o utrzymanie dobrej formy. Oczywiście muszę się zgodzić z tym, że jeśli jest się zawodowym sportowcem, który w celu wyśrubowania swoich wyników musi dbać o każdy, nawet najmniejszy detal, to możliwości dowolnego smartwatcha mogą być za małe. Trzeba wtedy skierować swój wzrok ku specjalistycznym urządzeniom i ja nie widzę w tym nic złego. Jak mawia mój ojciec:

Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego

Ok, mój tata używa przy tym trochę ostrzejszych słów, ale gwarantuję Wam, że przekaz zachowałem!

W ciągu ostatnich miesięcy miałem okazję testować kilka smartwatchy. Nastawionych na ekstremalny sport, jak i tych, które kierowane są dla przeciętnych ludzi jak ja. Jednym z nich był oczywiście Galaxy Watch3 i on tym zestawieniu wypada najlepiej.

Funkcje zdrowotne zegarka w połączeniu z możliwościami, jakie daje aplikacja Samsung Health to doskonałe połączenie. To spójny ekosystem, który pozwala na śledzenie wszystkich kluczowych parametrów od codziennej aktywności, przez planowe treningi, na elementach diety kończąc.

Dodatki do Galaxy Watch3

Warto też nadmienić, że w sieci możemy kupić naprawdę wiele dodatków do zegarków Samsung. Wszystko dzięki ich ogromnej popularności. Dlaczego ma to znaczenie? Bo pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie zegarka do naszych osobistych preferencji.

W końcu zegarek to element, na który patrzymy nieustannie, więc miło jest od czasu do czasu zmienić jakiś detal. W moim wypadku z reguły jest to nakładka i paski. W zależności od okazji czy potrzeby zmieniam te elementy.

Czy to się opłaca?

Zdecydowanie tak. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem smartwatcha dla siebie czy dla kogoś bliskiego, to będą to dobrze ulokowane pieniądze. Zegarki Samsung starzeją się dobrze, są wytrzymałe i wykonane z należytą starannością. Współpracują zarówno z Androidem, jak i iOS. Mają bogate wsparcie, jeśli chodzi o naszą codzienną aktywność i planowe treningi.

Co równie ważne, Tizen OS to świetny system operacyjny. Jest lekki, wydajny, ładny i intuicyjny. Stawiam go na pierwszym miejscu przed systemami innych marek.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu