AntywebTV

Jaki zegarek wybrać? Smartwatch czy hybryda? Sprawdzamy Fossil Q Activist!

Konrad Kozłowski
Jaki zegarek wybrać? Smartwatch czy hybryda? Sprawdzamy Fossil Q Activist!
24

Smartwatche mają swoje zalety, ale i wady. Dlatego warto pod wziąć pod uwagę zegarek hybrydowy - jednym z nich jest Fossil Q Activist. To dobre połączenie klasycznego zegarka i nowoczesnych funkcji. Jak wygląda on w konfrontacji ze smartwatchem?

Smartwatche nie podbiły rynku i nic nie wskazuje, by miało to się zmienić. Z drugiej flanki atakują nas jednak zegarki hybrydowe, które prawdopodobnie łączą najlepsze cechy klasycznych czasomierzy z nowoczesnymi funkcjami. Fossil, choć w swojej ofercie posiada smartwatche z Wear OS (wcześniej Android Wear), takie jak Q Marshall, postanowił zaproponować użytkownikom także coś innego.

Fossil Q Activist - zegarek hybrydowy w pojedynku ze smartwatchem

Model Q Activist to na pierwszy rzut oka tradycyjny zegarek, ale gdy połączymy go z telefonem za pomocą Bluetooth, okaże się, że potrafi znacznie więcej. Czy brak dotykowego ekranu, który zastąpiła klasyczna tarcza nie oznacza, że takie urządzenie jest znacząco ograniczone? W materiale wideo rozliczam smartwatche z tego, co potrafią najlepiej, wytykam im wady i zestawiam to z zegarkiem hybrydowym, który wydaje się być na tę chwilę chyba rozsądniejszym wyborem. Ale oceńcie sami!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu