Felietony

Flipboard z Google Plus i w Google Play już jest!

Grzegorz Ułan
Flipboard z Google Plus i w Google Play już jest!
8

Zapowiedziana na konferencji LeWeb w Londynie integracja Flipboard z Google Plus stała się dziś faktem. Co więcej jest już dostępny oficjalnie w Google Play. Po krótkim teście mogę jednoznacznie stwierdzić, iż praktycznie jest to kolejny klient Google Plus na Androidzie. Mamy tu dostęp do swoje...


Zapowiedziana na konferencji LeWeb w Londynie integracja Flipboard z Google Plus stała się dziś faktem. Co więcej jest już dostępny oficjalnie w Google Play. Po krótkim teście mogę jednoznacznie stwierdzić, iż praktycznie jest to kolejny klient Google Plus na Androidzie.

Mamy tu dostęp do swojego głównego strumienia w G+, swoich wpisów, swoich kręgów, możemy zamieszczać nowe wpisy, dodawać zdjęcia i udostępniać w innych serwisach.

Przyznam, iż obsługa G+ przez Flipboarda jest o wiele przyjemniejsza niż podobna zresztą nowa wersja Google Plus. Ciężko powiedzieć teraz skąd taki ruch ze strony Google. Może chciał pokazać swoją sieć społecznościową trochę z innej strony, innym użytkownikom. Flipboard przypadł do gustu wielu użytkownikom internetu, może i przypadnie również samo Google Plus.

Dodatkowo mamy możliwość podpięcia do Flipboarda swojego konta na YouTube. Niestety mi się nie udało do niego zalogować. Może Wy będziecie mieli więcej szczęścia:)

Co by nie przedłużać, zapraszam do Google Play.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

YouTubegoogle plusGoogle Play