6

Fallout 3 jednak ciekawszy od szkolenia AdWords

Tym razem krótko na temat konkursu i tego kto pójdzie na szkolenie z AdWords organizowane przez firmę MaxRoy. Zwycięzcą zostaje kolega Grzegorz Sobala za przypomnienie mi o kapitalnym blogu „ona i ja, czyli małżeński dialog„. Wprawdzie autorka bloga w swoim przed ostatnim wpisie poinformowała o tym, że kończy blogowanie. Mam jednak nadzieję, że tak się […]

Tym razem krótko na temat konkursu i tego kto pójdzie na szkolenie z AdWords organizowane przez firmę MaxRoy.

Zwycięzcą zostaje kolega Grzegorz Sobala za przypomnienie mi o kapitalnym blogu „ona i ja, czyli małżeński dialog„. Wprawdzie autorka bloga w swoim przed ostatnim wpisie poinformowała o tym, że kończy blogowanie. Mam jednak nadzieję, że tak się nie stanie ponieważ ma ona wybitny talent do przedstawiania swojego życia (wraz z „NIM”) w bardzo ciekawy i humorystyczny sposób.

Zwycięzcę proszę o skontaktowanie się ze mną w celu uzyskania informacji jak się zarejestrować aby nie płacić :). Swoją drogą widać, że Fallout 3 był o wiele ciekawszą nagrodą w konkursie niż szkolenie z AdWords.

Wszystkim, którzy polecili inne ciekawe blogi w komentarzach bardzo serdecznie dziękuje ponieważ znalazłem wśród nich kilka bardzo ciekawych pozycji.