Świat

Edycja zdjęć na Flickr już niedługo.

Grzegorz Marczak
Edycja zdjęć na Flickr już niedługo.
0

Flickr planuje poszerzyć funkcjonalność swojego serwisu o możliwość edycji zdjęć - bardzo dobry ruch szczególnie dla tych, którzy korzystają z tego serwisu jako z magazynu do trzymania wszystkich swoich fotografii. Flickr nie będzie sam wdrażał nowej funkcjonalność, do edycji zdjęć zostanie wykor...

Flickr planuje poszerzyć funkcjonalność swojego serwisu o możliwość edycji zdjęć - bardzo dobry ruch szczególnie dla tych, którzy korzystają z tego serwisu jako z magazynu do trzymania wszystkich swoich fotografii.

Flickr nie będzie sam wdrażał nowej funkcjonalność, do edycji zdjęć zostanie wykorzystana funkcjonalność serwisu Picnik z którym flickr podpisał (lub jest w trakcie) umowę o współpracę.

Picnik oferuje nam pełną gamę możliwości jeśli chodzi o edycję zdjęcia czyli : zmiany rozmiaru zdjęcia, wycięcia kawałków zdjęcia, zmiany kolorów, nasycenia barw, poprawę ostrości, usuwanie czerwonych oczu, wybranie gotowych templejtów kolorstycznych itp. Zdjęcia możemy zapisywać na własnym komputerze lub prosto do miejsc takich jak Facebook, Photobucket i Google's Picasa.

Przedstawiciele Flickr zapowiadają, że edycja zdjęć będzie udostępniona użytkownikom w przeciągu miesiąca.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu