Świat

Działający Iphone bez umowy AT&T

Grzegorz Marczak
Działający Iphone bez umowy AT&T
6

Aktywacja iphona jak wszyscy podają może odbyć się jedynie kiedy wykupi się dwu letnią umowę z AT&T, oraz posiada się aktywne konto w itunes. Bez powyższych elementów telefon jest bezużyteczny. Amerykanie jednak wykazali się iście polskim sprytem, na blogu alexking.org podany jest banalny prz...

Aktywacja iphona jak wszyscy podają może odbyć się jedynie kiedy wykupi się dwu letnią umowę z AT&T, oraz posiada się aktywne konto w itunes. Bez powyższych elementów telefon jest bezużyteczny.

Amerykanie jednak wykazali się iście polskim sprytem, na blogu alexking.org podany jest banalny przepis jak uzyskać działającego iphona bez umowy z firmą AT&T (działać będzie Wifi, Ipod itp oczywiście nie będzie działać sam telefon).


Iphone bez umowy z AT&T
Przepis na sukces jest banalnie prosty, wystarczy zerwać umowę z AT&T (a umowę trzeba podpisać aby w ogóle móc kupić i aktywować ten telefon), a można to zrobić bez ponoszenia kosztów do 30 dni od jej podpisania. Po zerwaniu umowy jak twierdzi autor bloga alexking iphone działa, można cały czas synchronizować swoje kontakty i inne potrzebne dane.

W między czasie oczywiście trwają już pracę nad zdjęciem simlocka z iphona, ponieważ udało się już wyciągnąć firmware z telefonu dlatego sukces w walce z zabezpieczeniem jest pewnie tylko kwestią czasu.

Ps. Riddle dzięki za linka do tego newsa.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu