6

Działający Iphone bez umowy AT&T

Aktywacja iphona jak wszyscy podają może odbyć się jedynie kiedy wykupi się dwu letnią umowę z AT&T, oraz posiada się aktywne konto w itunes. Bez powyższych elementów telefon jest bezużyteczny. Amerykanie jednak wykazali się iście polskim sprytem, na blogu alexking.org podany jest banalny przepis jak uzyskać działającego iphona bez umowy z firmą AT&T (działać będzie […]

Aktywacja iphona jak wszyscy podają może odbyć się jedynie kiedy wykupi się dwu letnią umowę z AT&T, oraz posiada się aktywne konto w itunes. Bez powyższych elementów telefon jest bezużyteczny.

Amerykanie jednak wykazali się iście polskim sprytem, na blogu alexking.org podany jest banalny przepis jak uzyskać działającego iphona bez umowy z firmą AT&T (działać będzie Wifi, Ipod itp oczywiście nie będzie działać sam telefon).


Iphone bez umowy z AT&T
Przepis na sukces jest banalnie prosty, wystarczy zerwać umowę z AT&T (a umowę trzeba podpisać aby w ogóle móc kupić i aktywować ten telefon), a można to zrobić bez ponoszenia kosztów do 30 dni od jej podpisania. Po zerwaniu umowy jak twierdzi autor bloga alexking iphone działa, można cały czas synchronizować swoje kontakty i inne potrzebne dane.

W między czasie oczywiście trwają już pracę nad zdjęciem simlocka z iphona, ponieważ udało się już wyciągnąć firmware z telefonu dlatego sukces w walce z zabezpieczeniem jest pewnie tylko kwestią czasu.

Ps. Riddle dzięki za linka do tego newsa.