Felietony

Drogie T-mobile, co to ma być?

Grzegorz Marczak
Drogie T-mobile, co to ma być?
76

Rozumiem SMS z informacją, że jest ciekawa oferta czy też nowa super promocja ale na taką formę reklamy pierwszy raz widzę. Płace spore rachunki za telefon i jako klient biznesowy nie chcę być zasypywany reklamą z ofertą "nie dla idiotów" na 30 miesięcy. Tym bardziej, że z tego co pamiętam odmówiłem...

Rozumiem SMS z informacją, że jest ciekawa oferta czy też nowa super promocja ale na taką formę reklamy pierwszy raz widzę. Płace spore rachunki za telefon i jako klient biznesowy nie chcę być zasypywany reklamą z ofertą "nie dla idiotów" na 30 miesięcy. Tym bardziej, że z tego co pamiętam odmówiłem przyjęcia tej oferty podczas rozmowy telefonicznej z call center. Rozumiem jednak, że moja odmowa wcale nie oznacza, że nie można mi teraz na telefon wpychać takiej reklamy?

Z ciekawości zalogowałem się na moje konto w T-mobile aby sprawdzić czy faktycznie przeoczyłem zgodę na wysyłanie informacji handlowych. Na pewno pamiętałem o tym aby powyłączać wszystkie super dodatkowe usługi które włączone są bez pytania o zdanie.

Z tego co widzę w moim profilu zgody na treści reklamowe nie ma. No ale jak rozumiem ktoś wie lepiej czego potrzebuję, na pewno jest to super nowoczesny Acer w abonamencie za 135 PLN na 30 miesiące razem z internetem!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

ReklamaMobilet-mobile