Moje przemyślenia

Drogi T-mobile - to pachnie straszną taniochą

GM
Grzegorz Marczak
21

Jako klienta biznesowego wydającego naprawdę sporo pieniędzy na telefon (spory abonament + częste wyjazdy i roaming) w T-mobile zaczyna mnie drażnić wszechobecna taniocha żeby nie powiedzieć tandeta jaka wkrada się do usług i niestety aplikacji tego operatora. Rozumiem, że firma może nie ogarnia...

Jako klienta biznesowego wydającego naprawdę sporo pieniędzy na telefon (spory abonament + częste wyjazdy i roaming) w T-mobile zaczyna mnie drażnić wszechobecna taniocha żeby nie powiedzieć tandeta jaka wkrada się do usług i niestety aplikacji tego operatora. Rozumiem, że firma może nie ogarniać czegoś takiego jak targeotwanie reklam i każdy dostaje super ofertę na laptopa na 3 lata, rozumiem że trzeba mi tego MMS-a wpakować z ofertą na telefon. Ok, taki biznes i plan sprzedażowy trzeba wykonać - a może ten nasz mały biznesmen nie posługuje się kalkulatorem i nie jest w stanie sprawdzić ile przepłaci z taką super ofertą.

Ja nawet mogę się pogodzić, że w aplikacji do obsługi mojego biznesowego konta są reklamy! Naprawdę wsadzają tam banery i to nie tylko związane z marką T-mobile.

Nie mogę tylko zrozumieć jak można robić to w tak tandetny sposób. Banery są przeskalowane i wyglądają jakby ktoś je w paint zrobił. Co jednak jeszcze bardziej zabawne z dwóch banerów jeden po prostu nie działa, nie wiem czy ad serwer się zaciął ale kliknięcie nie przenosi do żadnej konkretnej strony.

Porada za darmo: Drogie T-mobile, zmieńcie agencje od mobile i kogoś kto wymyślił, że biznesowy klient powinien dostawać te same oferty co klient prywatny. Wywalcie reklamy z aplikacji mobilnych skoro nie potraficie ich ani zrobić ani odpowiednio zainstalować. Najlepiej w ogóle nie wkurzajcie tymi reklamami użytkowników aplikacji mobilnych - z dużym prawdopodobieństwem można założyć, że nie będą oni klikać w wasze super banery

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Mobilet-mobile