Polska

Dolina Kreatywna czyli konkurs multimedialny by TVP2

GM
Grzegorz Marczak
14

Napisała do mnie Telewizja Polska Program 2 (pewnie napisała do wszystkich ale kto nie lubi połechtać czasem własne próżności). W komunikacie prasowym jaki dostałem wszystko opisane jest właściwie w jednym akapicie, który możecie przeczytać poniżej: Projektujesz strony WWW ? Tworzysz animacje komp...

Napisała do mnie Telewizja Polska Program 2 (pewnie napisała do wszystkich ale kto nie lubi połechtać czasem własne próżności). W komunikacie prasowym jaki dostałem wszystko opisane jest właściwie w jednym akapicie, który możecie przeczytać poniżej:

Projektujesz strony WWW ? Tworzysz animacje komputerowe, artystyczne prezentacje multimedialne, video-art ? Zgłoś się do konkursu MULTIMEDIA Doliny Kreatywnej, projektu stypendialnego Telewizji Polskiej S.A. Termin nadsyłania prac mija 10 października 2008r. Na zwycięzców czeka 15 000 zł do podziału!

Piętnaście tysięcy złotych do podziału nie brzmi imponująco znając budżety polskiej telewizji, ważne jest jednak coś innego. Otóż finał konkursu i ogłoszenie werdyktu zostanie zaprezentowany w TVP2 oraz w telewizji interaktywnej iTVP. Co by nie mówić o Polskiej Telewizji (a można by powiedzieć sporo złego) to jednak zasięgu mogą jej pozazdrościć wszystkie media internetowe i dlatego uważam, że warto się zgłosić (jeśli ktoś oczywiście ma talent).

Niestety ktoś wymyślił durne ograniczenia wiekowe (których chyba nigdy nie zrozumiem), tym razem w konkursie mogą brać udział osoby między 15 a 25 rokiem życia.

Więcej informacji na temat całej imprez (generalnie całego cyklu konkursów) znajdziecie pod adresem www.dolinakreatywna.tvp.pl. Bardzo ciekawy jestem jakie prace zostaną zgłoszone i jak będzie wyglądał telewizyjny finał (nigdy wcześniej nie wpadłem na Dolinę Kreatywną w telewizji).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

konkursTVP2