15

Disco-Polo.pl Oni wracają!

Disco Polo była to niesamowicie popularna muzyka w czasach przed Czerwonowłosym i jego „Ich Troje”. Był nawet moment w którym uśmiercono ten „gatunek” muzyczny twierdząc, że się nigdy nie odrodzi. Jednak się odradza – nie wiem czy to za sprawą słabnącej pozycji człowiek o czerwonych włosach czy też powracają sentymenty? Disco-polo.pl ma więc spore szanse […]

Disco Polo była to niesamowicie popularna muzyka w czasach przed Czerwonowłosym i jego „Ich Troje”. Był nawet moment w którym uśmiercono ten „gatunek” muzyczny twierdząc, że się nigdy nie odrodzi. Jednak się odradza – nie wiem czy to za sprawą słabnącej pozycji człowiek o czerwonych włosach czy też powracają sentymenty?

Disco-polo.pl ma więc spore szanse na wzbudzenie zainteresowania wśród mas ludzi, którzy kiedyś ochoczo wsłuchali się w tego typu muzykę. Disco-polo.pl stylem i kolorkami przypomina serwis plotkarski ale myślę, że właśnie o takie skojarzenia mogło chodzić jego autorom. Funkcjonalności dla ludzi, którzy chcą posłuchać swoich ulubionych kawałków czy też poczytać co ich gwiazdy zrobiły wiele nie potrzeba i wiele nie ma (choć jest na przykład możliwość wypromowania własnego zespołu weselnego – może są to jakieś zalążki innych usług?). Jest natomiast sekcja, która z pewnością zainteresuje każdego fana disco polo czyli możliwość legalnego pobrania MP3.Szczerze mówiąc nie ma pojęcia czy są jakieś popularne serwisu dla fanów disco polo – jeśli okaże się, że kategoria ta jest słabo zagospodarowana to moim zdaniem przy nieznacznym wysiłku (który powinien być skoncentrowany na reklamie i promocji) można osiągnąć bardzo ładne wyniki jeśli chodzi o oglądalność. Pytanie tylko ilu fanów tego rodzaju muzyki jest wśród kilkunastu milionów internautów i czy nowe pokolenia nadal słuchają takiej muzyki (bardzo w to wątpię)

Zanim jednak twórcy na poważnie wyruszą na poszukiwania fanów nieco zapomnianego gatunku muzyki muszą popracować na swoim serwisem. Trafiłem kilka razy na błędy, które pokazywał pełny log łącznie z nazwą bazy danych informacją o serwerze itp.