VOD

Brakuje wam świątecznych filmów? W Christmas Zone obejrzycie zestaw klasyków za darmo!

Kamil Świtalski
Brakuje wam świątecznych filmów? W Christmas Zone obejrzycie zestaw klasyków za darmo!
5

Za dużo pierogów, pierników i innych pyszności? To teraz czas na odrobinę odpoczynku przed telewizorem — jeżeli nie macie swojej biblioteki świątecznych filmów, to na tym VOD znajdziecie ich pod dostatkiem.

Świąteczna atmosfera w pełni. Mam nadzieję, że wczorajszą kolację wigilijną udało Wam się spędzić w ciepłej, rodzinnej, atmosferze — a dzisiejsze plany są... stuprocentowo chilloutowe. Kiedy już szaleństwo kuchenne dobiegnie końca, a najedzeni będziecie poszukiwać rodzinnych rozrywek, to warto zerknąć w kierunku telewizora. Serwowaliśmy już propozycje z najlepszymi filmami świątecznymi — ale dzisiejszy serwis który chciałbym wam przedstawić to wypełniona po brzegi platforma z klasycznymi filmami i animacjami, które można zobaczyć bezpośrednio w przeglądarce, na smartfonie lub tablecie.

Christmas Zone: zestaw świątecznych opowieści za darmo

Christmas Zone to serwis VOD, który skoncentrowany jest w 100% na treściach o tematyce Świąt Bożego Narodzenia. Nie brakuje w nich niepowtarzalnego klimatu, Świętego Mikołaja i cudownie przystrojonych choinek. A co ważniejsze: wszystkie dostępne są do naszej dyspozycji za darmo. Tamtejszy katalog podzielony został na kilka kategorii: są klasyki, są kreskówki, są nieco nowsze filmy, piosenki dla najmłodszych oraz AVF — czyli America's Funniest Video, które pasują do tematyki serwisu. Wszystko jest dostępne na wyciągnięcie ręki — wybieramy z listy propozycję która nas interesuje i... jak to na serwisach VOD — po prostu oglądamy!

Choć katalog Christmas Zone nie pęka w szwach, to można tam znaleźć zestaw prawdziwych klasyków. Jeżeli liczycie na Kevina samego w domu i spółkę, to lojalnie uprzedzam, że to jednak nie ten adres. Ale Cud na 34. ulicy — jak najbardziej. Dużym "ale" dla wielu może jednak okazać się bariera językowa — tamtejsze materiały dostępne są wyłącznie w oryginale, nie uświadczymy tam żadnych napisów czy możliwości przełączenia się na j. polski. Jeżeli to dla was nie problem — to śmiało zajrzyjcie na https://www.christmaszone.tv/.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu