Apple

Czy tak będzie wyglądał iPhone 6?

Filip Żyro
Czy tak będzie wyglądał iPhone 6?
34

Siedzenie wieczorem na Twitterze i przeglądanie hashtagów #iPhone 6, #Apple lub #Galaxys5 czasem może dawać zaskakujące efekty. Wczorajszej (a raczej dzisiejszej) nocy pojawiły się tam pierwsze zdjęcia, które bardzo możliwe, że zdradzają, jak będzie wyglądał iPhone 6. Zdjęcia pojawiły się na Twit...

Siedzenie wieczorem na Twitterze i przeglądanie hashtagów #iPhone 6, #Apple lub #Galaxys5 czasem może dawać zaskakujące efekty. Wczorajszej (a raczej dzisiejszej) nocy pojawiły się tam pierwsze zdjęcia, które bardzo możliwe, że zdradzają, jak będzie wyglądał iPhone 6.

Zdjęcia pojawiły się na Twitterze i stronie Sonny'ego Dicksonona, który w przeszłości niejednokrotnie, miał dostęp do materiałów na temat telefonów Apple, które pochodził z przecieków. Na jego profilu w przeszłości pojawiło się wiele materiałów, które później okazały się prawdziwe, odnośnie iPhone'a 5c i iPada mini. Mimo, że zdjęcia zdobyły wielkie zainteresowanie po tym jak upublicznił je Dickson, to oryginalnie zostały opublikowane na koncie Twitter o nazwie @mornray886, które zdaję się być utworzonym tylko na tą potrzebę.

Telefon przedstawiony na zdjęciu posiada duży wyświetlacz, zgodnie z tym co wcześniej spekulowano. Pierwszym co rzuca się w oczy to zimna stalowa obudowa i mocno wyeksponowany na tle obudowy czytnik linii papilarnych.

Tył telefonu,nie zdradza zbyt wiele, poza tym, gdzie zostanie umiejscowiony aparat.

Tak będzie prawdopodobne wyglądać wnętrze telefonu.

I jeszcze dwa zdjęcia oddające piękno urządzenia.

Po pierwsze chcę podkreślić, że przedstawione zdjęcia są jedynie poszlakami i nie pochodzą z żadnego oficjalnego źródła. To wciąż jedynie plotki.

Po drugie uważam, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że właśnie tak będzie wyglądał iPhone 6. Jeżeli Apple zamierza wydać swoje telefony jeszcze w tym roku, to bez wątpienia istnieją już skonstruowane modele i poszczególne podzespoły, jak chociażby obudowa. W przeszłości wyciekały już zdjęcia iPhone'a jeszcze przed premierą. Jeżeli jednak zdjęcia okażą się mistyfikacją, to trzeba przyznać, że bardzo udaną, bowiem ktoś nieźle musiał się napracować przy skonstruowaniu tak wyglądającej atrapy.

Aktualizacja

Przedstawione zdjęcia nowego iPhone’a 6 nie miały zbyt długiego żywota. Wystarczyło dosłownie kilka godzin, aby internauci zdemaskowali ich fałszywość. Świadczyć o tym mają tak samo rozłożone plamy na przedniej i tylnej folijce obudowy (dzięki Wodnik Szuwarek). A także znajdziemy cały wątek na Redditcie, który wskazuje, że praca niejakiego Martina Hajek’a, zawiera dokładnie takie samo rozłożenie smug na wyświetlaczu iPada mini, którego zdjęcie jako wyciek opublikował kilka miesięcy wcześniej. Wszystko wskazuje na to, że będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, zanim poznamy prawdziwy wygląd iPhone’a 6. Część pewnie się ucieszy, że finalny wygląd urządzenia będzie inny od tego zaprezentowanego na zdjęciach.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu