1

Czarny piątek w Apple – nie spodziewałbym się festiwalu zakupów, ale obniżki znaczne

Ameryka czeka na ten dzień cały rok, kiedy to wielkie sieci handlowe szykują dla swoich klientów atrakcyjne zniżki. Zwyczaj ten przechodzi powoli też i do nas, jak inne podobne obrządki popularne w USA. Apple również postanowiło dla polskich klientów uszczknąć choć namiastkę tego klimatu i przygotowało w swoim sklepie serię obniżek swoich produktów. I tak […]


Ameryka czeka na ten dzień cały rok, kiedy to wielkie sieci handlowe szykują dla swoich klientów atrakcyjne zniżki. Zwyczaj ten przechodzi powoli też i do nas, jak inne podobne obrządki popularne w USA. Apple również postanowiło dla polskich klientów uszczknąć choć namiastkę tego klimatu i przygotowało w swoim sklepie serię obniżek swoich produktów.

I tak największą kwotę zaoszczędzimy, jeśli zdecydujemy się na zakup MacBook Pro z wyświetlaczem Retina – 451,01 zł. Oczywiście przy ostatecznej kwocie tego sprzętu, to kropla w morzu, ale jak ktoś się zastanawiał nad zakupem, dobrze, że wstrzymał się do tego właśnie dnia.

Pozostałe zniżki wyglądają następująco:

Zestaw wszystkich przecenionych produktów Apple, znajdziecie na stronie – http://store.apple.com/pl/browse/holiday/shopping_event.

Skusicie się na któryś?:)