Miniblog

Czarny piątek w Apple - nie spodziewałbym się festiwalu zakupów, ale obniżki znaczne

Grzegorz Ułan
Czarny piątek w Apple - nie spodziewałbym się festiwalu zakupów, ale obniżki znaczne
1

Ameryka czeka na ten dzień cały rok, kiedy to wielkie sieci handlowe szykują dla swoich klientów atrakcyjne zniżki. Zwyczaj ten przechodzi powoli też i do nas, jak inne podobne obrządki popularne w USA. Apple również postanowiło dla polskich klientów uszczknąć choć namiastkę tego klimatu i przygot...


Ameryka czeka na ten dzień cały rok, kiedy to wielkie sieci handlowe szykują dla swoich klientów atrakcyjne zniżki. Zwyczaj ten przechodzi powoli też i do nas, jak inne podobne obrządki popularne w USA. Apple również postanowiło dla polskich klientów uszczknąć choć namiastkę tego klimatu i przygotowało w swoim sklepie serię obniżek swoich produktów.

I tak największą kwotę zaoszczędzimy, jeśli zdecydujemy się na zakup MacBook Pro z wyświetlaczem Retina - 451,01 zł. Oczywiście przy ostatecznej kwocie tego sprzętu, to kropla w morzu, ale jak ktoś się zastanawiał nad zakupem, dobrze, że wstrzymał się do tego właśnie dnia.

Pozostałe zniżki wyglądają następująco:

Zestaw wszystkich przecenionych produktów Apple, znajdziecie na stronie - http://store.apple.com/pl/browse/holiday/shopping_event.

Skusicie się na któryś?:)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

czarny piątek