Gry

Cyberpunk 2077 opóźniony!!! Nie zagramy w listopadzie

Paweł Winiarski
Cyberpunk 2077 opóźniony!!! Nie zagramy w listopadzie
5

Muszę przyznać, że tego się nie spodziewałem i liczyłem na to, że zagram w 19 listopada. Niestety nie zagram, Wy też nie zagracie, musimy jeszcze trochę poczekać.

Bardzo zła wiadomość dla wszystkich, którzy planowali już za niecały miesiąc zagrać w Cyberpunk 2077. Na oficjalnym koncie Twitter wyczekiwanej gry pojawiła się właśnie informacja o kolejnym poślizgu, nie zagramy 19 listopada.

Hej wszyscy

Zdecydowaliśmy dziś o przeniesieniu premiery Cyberpunk 2077 o 21 dni. Nowa data to 10 grudnia.

Najprawdopodobniej macie teraz w głowach mnóstwo emocji i pytań, ale przede wszystkim przyjmijcie nasze pokorne przeprosiny.

Największym wyzwaniem jest teraz dla nas wypuszczenie gry na konsole obecnej generacji, next-geny i PC w tym samym czasie, a to wymaga od nas przygotowań i testów 9 różnych wersji gy (Xbox One/X, Xbox Series S/X, PS4/Pro, kompatybilności na PS5, PC i Stadia) podczas gdy pracujemy z domu...

 

Firma uspokaja jednak, że gra jest gotowa i jakiś czas temu osiągnęła status "złota". Nie oznacza to jednak, że zaprzestano prac nad produkcją i jej jakością - odebrać to można różnie, jedni uwierzą, drudzy stwierdzą, że producent jest jeszcze jedną nogą w lesie i nie jest w stanie dostarczyć gry w listopadzie.

Zawiedzeni? Ja trochę tak. Niby lepiej żeby na półki sklepowe trafiła jak najlepsza wersja gry, świetnie działająca na wszystkich platformach, jednak to już kolejna obsuwa, kolejne przesunięcie daty premiery i pewnie mocno odbije się też na giełdzie.

No cóż, nie możemy nic zrobić - czekamy do 10 grudnia.

źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu