Gry

Command & Conquer Remastered z datą premiery, już można zamawiać

KP
Kamil Pieczonka
9

Zremasterowane gry z serii Command & Conquer i Command & Conquer: Red Alert zapowiedziano jeszcze w listopadzie 2018 roku. Premiera planowana była na 2020 rok, czyli 25 lat po wydaniu pierwszej gry z tej serii. I wygląda na to, że tak właśnie będzie, bo właśnie rozpoczęto przyjmowanie preorderów, a gra dostępna będzie od 5 czerwca.

Command & Conquer Remastered Collection

Command & Conquer to kultowa seria gier strategicznych (RTS), która zabrała wielu z was pewnie niezliczone godziny życia. Dlatego gdy 1,5 roku temu pojawiły się pierwsze informacje o przygotowanym remasterze, zainteresowanie było ogromne. Później temat ucichł, ale dzisiaj możemy już oficjalnie potwierdzić, że wszystkie gry z serii wraz z dodatkami zostały poprawione i zostaną wydane jeszcze raz, w rozdzielczości 4K. Nad oprawą wizualną pracowali ci sami ludzie, którzy tworzyli oryginalne gry, łącznie z kompozytorem muzyki do nich - Frankiem Klepackim.

Command & Conquer oraz Command & Conquer Red Alert w wersji Remastered Collection obejmuje wszystkie 3 zestawy rozszerzeń, odbudowany tryb wielu graczy, zmodernizowany interfejs, edytor map, galerię z dodatkowymi, niepublikowanymi ujęciami filmowymi oraz ponad 7 godzin zremasterowanej muzyki. Premiera będzie miała miejsce już za niespełna 3 miesiące, 5 czerwca, a chętni mogą już składać zamówienia. Gra została wyceniona na platformie Steam na 69 PLN.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: