Seriale

I to się nazywa rewolucja na rynku. Nowy serial TVN "Chyłka - Zaginięcie" trafi na VOD Player

KK
Konrad Kozłowski
3

Wcześniejsze informacje znalazły potwierdzenie w rzeczywistości. TVN zapowiedział premierę nowego serialu na podstawie książek Remigiusza Mroza pt. "Chyłka - Zaginięcie". Co ciekawe, nowa produkcja zadebiutuje w serwisie Player.pl.

TVN przygotowywał już wcześniej seriale z myślą o swojej platformie VOD, ale dopiero teraz w grę wchodzi pełnoprawny serial, który mógłby trafić do emisji w telewizji. To wyraźny krok ku spopularyzowaniu platformy Player.pl, po której najwyraźniej będziemy mogli spodziewać się jeszcze większej liczby ekskluzywnych, oryginalnych, autorskich seriali, a może i filmów. Chyba wszyscy wiemy kim zainspirowane jest to działanie, ale nie mam nic przeciwko temu, ponieważ tego typu produkcje żądzą się swoimi prawami i czasami może to wyjść na zdrowie danemu tytułowi (większa swoboda w liczbie odcinków, ich czasie trwania i strukturze serii).

"Chyłka - Zaginięcie" - obsada nie pozostawia złudzeń

Do "Chyłka - Zaginięcie" dopiero ruszyły zdjęcia, więc jest zbyt wcześnie, by mówić o dacie premiery. Wiemy natomiast, że główną rolę (Joannę Chyłkę) zagra Magda Cielecka, a poza nią na ekranie pojawią się Filip Pławiak, Katarzyna Warnke, Olga Bołądź, Michał Żurawski, Szymon Bobrowski, Jacek Koman, Jerzy Schejbal, Mirosław Baka, Artur Żmijewski, Piotr Głowacki, Piotr Stramowski, Mirosław Haniszewski, Piotr Żurawski oraz Jakub Gierszał. To nie byle jakie nazwiska, co zdecydowanie potwierdza fakt, że TVN nie traktuje serialu po macoszemu ze względu na premierę w sieci.

[/cover] MAGDALENA CIELECKA
Główna bohaterka Joanna Chyłka jest zdolna, bezkompromisowa, odważna i niepokorna. W prawniczym świecie pełnym mężczyzn w niczym im nie ustępuje. Gdy trzyletnia Nikola Szlezyngier znika bez śladu, a policja nie znajduje dowodów wskazujących na porwanie, głównymi podejrzanymi stają się rodzice dziecka. To właśnie Chyłka i jej nowy aplikant Kordian Oryński podejmują się obrony małżeństwa. Wszystkie poszlaki wskazują jednak na winę Szlezyngierów. Czy prawnicy zdołają wspólnie doprowadzić sprawę do szczęśliwego finału?

Warto wiedzieć, że poza dostępnością wszystkich odcinków w Player, dzięki subskrypcji Player+ nowe epizody będzie można obejrzeć wcześniej. Sugeruje to, że odcinki będą ukazywać się w odstępach czasowych, więc TVN i Player nie zdecydowali się na podobny krok, co HBO, które pomimo klasycznych cotygodniowych premier nowych odcinków "Ślepnąc od świateł", zdecydowało się na dodanie całej serii jednego dnia do HBO Go.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu