24

Chamstwo w Counter Strike’u oraz specyficzny pomysł zachęcania do płacenia za Spotify

To nie był najciekawszy tydzień jeśli chodzi o konkretne informacje ze świata technologii. No może poza dwoma nowymi modelami telefonów Samsunga, ale o nich opowiedzieliśmy i napisaliśmy już prawie wszystko. Postaraliśmy się jednak wybrać dla Was kilka ciekawych tematów. Dziś wyjątkowo dała nam się we znaki pogoda – może to ciśnienie, a może zmęczenie upałem, […]

To nie był najciekawszy tydzień jeśli chodzi o konkretne informacje ze świata technologii. No może poza dwoma nowymi modelami telefonów Samsunga, ale o nich opowiedzieliśmy i napisaliśmy już prawie wszystko. Postaraliśmy się jednak wybrać dla Was kilka ciekawych tematów.

Dziś wyjątkowo dała nam się we znaki pogoda – może to ciśnienie, a może zmęczenie upałem, który na szczęście już trochę odpuścił. Nie jesteśmy więc dwoma wulkanami tryskającymi energią, ale mam nadzieję, że rekompensują to ciekawe tematy – które wbrew pozorom w tym tygodniu nie było tak łatwo wybrać.

Zapraszamy Was oczywiście do subskrybowania naszego kanału na YouTube. Wielkimi krokami zbliżają się targi IFA, na które oczywiście zabieramy kamery – spodziewajcie się więc wielu ciekawych materiałów.

A za sprzęt wideo dziękujemy – standardowo – firmie Sony

Ps. Przy okazji zapraszam wszystkich do naszego Poradnika CS GO