Akcja Partnerska

Kupując sprzęt bądź jak snajper. To doskonała okazja na Celny Strzał

Jakub Szczęsny
2

Właściwie każda okazja jest dobra na to, żeby zrobić gruntowny upgrade zestawu komputerowego. Promocja Komputronik - Celny Strzał pozwoli Ci znaleźć okazję do upolowania najlepszych cen na Twoje wymarzone podzespoły. Czerwcowe Euro 2020 nie będzie więc jedyną okazją do obejrzenia (i wykonania!) efektownych snajperskich akcji. 

Komputronik uznał, że Euro 2020 jest doskonałą okazją do stworzenia akcji specjalnej, która będzie dedykowana wszystkim tym maniakom technologii, którzy szukają promocji związanych z wszelkimi komponentami komputerowymi. Sklep nie ograniczył się jedynie do pecetów: w ramach akcji Celny Strzał można znaleźć także projektory, monitory, smartfony, AGD, zegarki oraz urządzenia smart home. Ponadto, zadbano o to, by pojawiły się również propozycje dla tych osób, które cenią sobie gotowe zestawy spoza kręgu gamingowego - czyli te skierowane do klienta poszukującego sprzętu biznesowego lub typowo domowego.

Rabaty na produkty dostępne w ramach akcji Celny Strzał sięgają nawet 1400 złotych. W przypadku kompletowania zestawu komputerowego, takie oszczędności mogą być naprawdę istotne. Wie o tym z całą pewnością kto kiedykolwiek stanął przed zadaniem stworzenia konfiguracji obejmującej jednostkę centralną oraz wszelkie istotne peryferia.

Celny Strzał niczym efektywność w grze. Dlaczego warto skorzystać z promocji? 

Jeżeli jesteście maniakami technologicznymi i reprezentujecie #PCMasterRace, to na pewno znacie dylemat wielu graczy próbujących skompletować najlepsze podzespoły do swojego komputera. Nierzadko ogranicza nas określony budżet. W najtrudniejszych przypadkach, musimy powziąć pewne kompromisy i by móc zakupić lepszy monitor, zmuszeni jesteśmy nieco oszczędzić na innych rzeczach. Możemy też kupić zestaw z mniej wydajnymi podzespołami. Akcja Celny Strzał może być odpowiedzią na problemy wielu graczy, którzy dotychczas musieli pogodzić się z pewnymi kompromisami. 

Dlaczego warto wykonać swój Celny Strzał? 

  • Promocje obejmują nie tylko komponenty komputerowe. To także okazja na zakup takich akcesoriów jak: telewizory, sprzęty AGD, urządzenia smart home, inteligentne zegarki, telefony komórkowe. Komputronik zadbał o to, by akcja była jak najbardziej uniwersalna
  • Rabaty mogą sięgać nawet 1400 złotych. Czym więcej sprzętu zakupimy w ramach promocji Celny Strzał, tym więcej oszczędzimy pieniędzy. Maniacy technologiczni doskonale znają “ból”, jakim jest konieczność wydania pieniędzy na wymarzone urządzenia. 
  • Zbliżające się rozgrywki EURO 2020 to doskonały moment na to, aby pomyśleć o zmianie telewizora na nowszy, oferujący lepszą jakość obrazu oraz zapewniający dostęp do funkcji smart. Taki wyświetlacz będzie bardzo miłym dodatkiem do piłkarskich emocji! 
  • Sprzęty dostępne w promocji Celny Strzał można zakupić również w systemie ratalnym 0% - do 50 rat! 

Celny Strzał w sklepie Komputronik. Wybrane urządzenia, które warto sprawdzić

W Sklepie Komputronik można znaleźć mnóstwo urządzeń objętych akcją promocyjną Celny Strzał. Po przejściu na dedykowaną stronę, otrzymujemy dostęp do wszystkich aktualnych ofert, w których możemy oszczędzić do 1400 złotych. Przeglądając produkty, które są tam dostępne można natrafić na perełki. Być może na Waszej “liście życzeń” znajdują się takie urządzenia, które od dawna chcieliście sobie kupić, ale nie było na to dobrej okazji. Celny Strzał od Komputronika może być właśnie tym momentem, w którym taki zakup po prostu będzie się opłacać! 

Jeden z ciekawszych smartfonów, który zgarnął naprawdę świetne recenzje - Xiaomi Redmi Note 9, w wersji 128 GB jest dostępny w ramach akcji Celny Strzał już za 699 złotych! Sądzę, że szybko nie doczekamy się podobnej promocji w innym sklepie na ten telefon. Urządzenie zapewnia wysoki komfort pracy przy okazji zaawansowanego modułu fotograficznego oraz dużego, szczegółowego ekranu. Wysoka ilość pamięci wewnętrznej to również gwarancja, że przestrzeń na dane szybko nam się nie skończy! 

Przeznaczony dla graczy monitor MSI Optix G242 to 24-calowy wyświetlacz zapewniający bardzo niskie opóźnienie na poziomie 1 ms oraz ostry, szczegółowy obraz oraz wsparcie dla Nvidia G-Sync, a także odświeżanie na poziomie 144 Hz i wygodna, stabilna nóżka powodują, że jest to jeden z tych monitorów dla graczy, który nie zabiera wiele miejsca, ale przy okazji gwarantuje bezkompromisowe wyniki w dynamicznych grach. Akcja Celny Strzał pozwoliła obniżyć cenę monitora o 200 złotych! 

Jako maniak urządzeń smart home, nie mogę nie wspomnieć o Google Nest Hub - głośnik z wygodnym wyświetlaczem od Google, który kryje w sobie niezwykle pomocnego Asystenta Google. Urządzenie będzie idealnym dopełnieniem nowoczesnego, inteligentnego domu w którym korzystamy z również innych sprzętów polepszających nasz komfort. Dodatkowo, głośniki Google świetnie grają! Komputronik, z okazji akcji Celny Strzał obniżył cenę Nest Hub o 50 złotych do 349 złotych! 

To oczywiście nie wszystkie promocje.. Komputronik przygotował całą masę produktów w atrakcyjnych cenach. Serdecznie polecamy Wam sprawdzenie wszystkich, jakie zostały zebrane przez sklep. Gotowi? Wy też miejcie swój Celny Strzał! 

Wpis powstał we współpracy z firmą Komputronik.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu