Mobile

Za przejście do Play na Kartę czekają na Was nowe, naprawdę fajne bonusy

Paweł Winiarski
Za przejście do Play na Kartę czekają na Was nowe, naprawdę fajne bonusy
28

Play od lat przoduje w przejmowaniu klientów od innych operatorów. Firma przygotowała właśnie nową promocję przy przejściu do Play na Kartę i wygląda ona naprawdę kusząco.

W maju tego roku Grzesiek pisał, że Play wciąż przoduje jeśli chodzi o przejmowanie klientów od innych operatorów. Ostatnio jednak firma nie ma dobrej passy - po ciepło przyjętej zmianie warunków roamingowych, przyszła kiepska fala związana przede wszystkim ze zmniejszeniem prędkości przesyłu danych przy roamingu krajowym. Jestem abonentem sieci Play i często mi to dokucza. Na tyle często, że przy zakończeniu aktualnej umowy będę szukał alternatywy. No chyba, że coś się w tym temacie zmieni, jak zapowiedział to właśnie Rzecznik Play. Zmiany wydaję się być póki co kosmetyczne i obawiam się, że niewiele poprawią jakość połączeń gdy telefon zacznie korzystać z nadajników innych operatorów. No dobrze, ale przejdźmy do tej całej nowej oferty, którą ogłosił operator.

Firma wprowadziła właśnie nowe zasady jednej z promocji - chodzi o przeniesieniu numeru do Play na Kartę. Bonusy pojawiały się już wcześniej, tym razem prezentują się tak.

  • 500 zł do wykorzystania na krajowe rozmowy, SMS-y i MMS-y – ważne 5 miesięcy
  • 50 GB danych – ważne 5 miesięcy
  • rok ważności konta

Aby je otrzymać należy po złożeniu wniosku, przeniesieniu numery i aktywacji karty włączyć je na swoim numerze. Aktywuje się je jednym kodem *111*341*1# lub przez Play24. Regulamin i szczegółowe zasady znajdziecie pod tym linkiem.

 

Kusząca oferta? Co sądzicie?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu