Mobile

Za przejście do Play na Kartę czekają na Was nowe, naprawdę fajne bonusy

PW
Paweł Winiarski
28

Play od lat przoduje w przejmowaniu klientów od innych operatorów. Firma przygotowała właśnie nową promocję przy przejściu do Play na Kartę i wygląda ona naprawdę kusząco.

W maju tego roku Grzesiek pisał, że Play wciąż przoduje jeśli chodzi o przejmowanie klientów od innych operatorów. Ostatnio jednak firma nie ma dobrej passy - po ciepło przyjętej zmianie warunków roamingowych, przyszła kiepska fala związana przede wszystkim ze zmniejszeniem prędkości przesyłu danych przy roamingu krajowym. Jestem abonentem sieci Play i często mi to dokucza. Na tyle często, że przy zakończeniu aktualnej umowy będę szukał alternatywy. No chyba, że coś się w tym temacie zmieni, jak zapowiedział to właśnie Rzecznik Play. Zmiany wydaję się być póki co kosmetyczne i obawiam się, że niewiele poprawią jakość połączeń gdy telefon zacznie korzystać z nadajników innych operatorów. No dobrze, ale przejdźmy do tej całej nowej oferty, którą ogłosił operator.

Firma wprowadziła właśnie nowe zasady jednej z promocji - chodzi o przeniesieniu numeru do Play na Kartę. Bonusy pojawiały się już wcześniej, tym razem prezentują się tak.

  • 500 zł do wykorzystania na krajowe rozmowy, SMS-y i MMS-y – ważne 5 miesięcy
  • 50 GB danych – ważne 5 miesięcy
  • rok ważności konta

Aby je otrzymać należy po złożeniu wniosku, przeniesieniu numery i aktywacji karty włączyć je na swoim numerze. Aktywuje się je jednym kodem *111*341*1# lub przez Play24. Regulamin i szczegółowe zasady znajdziecie pod tym linkiem.

 

Kusząca oferta? Co sądzicie?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu