Felietony

Blog Roku 2009 czyli dlaczego musiałem oddać statuetkę

Grzegorz Marczak
Blog Roku 2009 czyli dlaczego musiałem oddać statuetkę
19

Wczoraj odbyła się gala konkursu Blog Roku 2009 organizowanego przez Onet. W tej edycji zostałem zaproszony to grona Jury i oceniałem kategorię "profesjonalne". Muszę przyznać, że było to dla mnie bardzo ciekawe doświadczenie. Jedyną jego wadą było to, że musiałem przekazać statuetkę zwycięzcy kate...

Wczoraj odbyła się gala konkursu Blog Roku 2009 organizowanego przez Onet. W tej edycji zostałem zaproszony to grona Jury i oceniałem kategorię "profesjonalne". Muszę przyznać, że było to dla mnie bardzo ciekawe doświadczenie. Jedyną jego wadą było to, że musiałem przekazać statuetkę zwycięzcy kategorii czyli autorce bloga hatalska.com :)

Zwycięzcą głównej nagrody został blog Zimno - jeśli nigdy wcześniej o nim nie słyszeliście to gorąco zachęcam do odwiedzin. Czyta się go kapitalnie, jak opowiadanie o codziennym życiu pięcioosobowej rodzinki. Wśród jury nikt nie miał wątpliwości, że to powinien być zwycięzca konkursu.


Autorka zwycięskiego blogu zimno.blog.pl

Jeśli chodzi o samą galę to była ona zorganizowana bardzo profesjonalnie. Kamery, zdjęcia, fotoreporterzy, wywiady - atmosfera prawie jak podczas rozdawania Oskarów. Bardzo fajne były też emocje towarzyszące całej ceremonii wręczania nagród, nie było w nich nadęcia i długich pompatycznych przemówień. Zwycięzcy nieraz byli zestresowani, na widok kamer głos zaczynał im drżeć ale było to tak "naturalnie sympatyczne".

Z znanych ciągle lasnujących się blogerów (żartuje oczywiście) - nagrodę "specjalne wyróżnienie" odebrał Maciek Budzich autor bloga blog.mediafun.pl oraz organizator zapytajpremiera.pl - gratuluję !

Oczywiście gratuluję również wszystkim pozostałym zwycięzcom, wyróżnionym oraz nominowanym autorom blogów!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

blogiblogosfera