Polska

Blog o Preclu - Blogiem Roku 2007 !

Grzegorz Marczak
Blog o Preclu - Blogiem Roku 2007 !
11

Gosi gratulujemy Precla, a Preclowi wspaniałej Mamy, która została blogerem roku 2007 w konkursie współorganizowanym przez portal onet.pl. Gosia na swoim blogu preclowastrona.blox.pl opisuje przeżycia dnia codziennego i walkę o zdrowie swojego niepełnosprawnego ruchowo synka Precla. Znam Gosi...

Gosi gratulujemy Precla, a Preclowi wspaniałej Mamy, która została blogerem roku 2007 w konkursie współorganizowanym przez portal onet.pl.

Gosia na swoim blogu preclowastrona.blox.pl opisuje przeżycia dnia codziennego i walkę o zdrowie swojego niepełnosprawnego ruchowo synka Precla. Znam Gosię osobiście dlatego tym bardziej cieszę się, że to właśnie jej blog wygrał konkurs Blog Roku 2007.


Z naszego internetowego podwórka mamy również swojego laureata, który został wyróżniony przez Jury mimo iż jego blog nie brał udziału w konkursie - blogiem tym jest netto.blox.pl Marcina Jagodzińskiego. Ponieważ Marcina również osobiście poznałem dlatego tym bardziej gratuluję tego wyróżnienia - naprawdę trudno jest w internecie znaleźć osobę o takim autorytecie takiej wiedzy i niezłomności własnych poglądów.

Ponieważ obejrzałem kawałki transmisji z gali rozdania nagród w konkursie dlatego mam kilka przemyśleń, które głównie skierował bym do organizatorów gali na blog roku organizowanej przez serwis wiadomosci24.pl (na której byłem i również odbierałem nagrody):

  • Warto laureatom konkursu udzielić głosu
  • Warto zrobić zdjęcia blogerom roku po to aby je potem pokazać w relacji z gali i po to aby blogerzy mieli z gali jakąś pamiątkę oprócz nagrody
  • Warto skomentować za co dany blog otrzymuje nagrodę
  • Nawet jeśli jury ma problem z wyborem to warto ponieść ten trudno bo blogiem roku czy blogerem roku powinna zostać jedna osoba / blog a nie aż sześć

Nie chcę aby powyższe punktu z ust osoby obdarowanej przez wiadomosci24.pl nagrodą brzmiały niewdzięcznie, ale proszę mi uwierzyć iż są one bardzo obiektywne i pisane bez złośliwości.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu