0

Będzie nowa wersja kultowej gry Broken Sword

Bardzo ucieszyła mnie ta wiadomość. Nie tylko dlatego, że powstaje kolejna wersja jednej z ciekawszych gier, które ukazały się na rynku. Także z tego powodu, iż do powstania tytułu mogą przyczynić się zwykli internauci. Jak łatwo zgadnąć, kolejny projekt dzięki crowdfundingowi ma szansę na realizację. Na Kickstarterze zebrano już ponad 200 tys. dolarów z oczekiwanych 400 tys. […]

Bardzo ucieszyła mnie ta wiadomość. Nie tylko dlatego, że powstaje kolejna wersja jednej z ciekawszych gier, które ukazały się na rynku. Także z tego powodu, iż do powstania tytułu mogą przyczynić się zwykli internauci. Jak łatwo zgadnąć, kolejny projekt dzięki crowdfundingowi ma szansę na realizację.

Na Kickstarterze zebrano już ponad 200 tys. dolarów z oczekiwanych 400 tys. Broken Sword – the Serpent’s Curse Adventure ukaże się niezależnie od zebranej kwoty, ale internauci biorący udział w akcji będą mogli dodatkowo wesprzeć twórców kultowej gry. Pieniądze zebrane na Kickstarterze pozwolą na dopieszczenie tytułu i wydanie go w najlepszej wersji. A wersja ta – uwaga – będzie w 2D. Autorzy gry zdecydowali bowiem, że najnowsza wersja Broken Sword ma nawiązywać do starych, dobrych wydań. Data premiery jeszcze nie została określona.