Świat

BBC iPlayer na Wii

PGI
Paweł Grzegorz Iwaniuk
1

Aplikacja BBC iPlayer, służąca do oglądania programów i seriali brytyjskiego nadawcy publicznego doczekała się wersji na konsole Nintendo Wii. BBC umożliwiła w ten sposób wygodne użytkowanie swojej usługi posiadaczom Wii, które jest niejako stworzone do korzystania z internetu oraz multimediów. I...

Aplikacja BBC iPlayer, służąca do oglądania programów i seriali brytyjskiego nadawcy publicznego doczekała się wersji na konsole Nintendo Wii. BBC umożliwiła w ten sposób wygodne użytkowanie swojej usługi posiadaczom Wii, które jest niejako stworzone do korzystania z internetu oraz multimediów.

Interfejs dedykowanego iPlayera został tak opracowany, aby mogłbyć wygodnie obsługiwany za pomocą kontrolera WiiMote. Przyciski ma stronach aplikacji są na tyle duże, że trafienie w nie za pomocą kursora, nie spawia żadnych problemów.

Może czas, aby nasz krajowy, publiczny nadawca przygotował podobną, dedykowaną wersje swojego serwisu iTVP? Był by to duży punkt dla TVP, choć biorąc pod uwagę dotychczasowe postępy we wprowadzaniu w naszym kraju nowych technologii, to raczej szybko nie nastąpi.

Źródło: last100

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

BBCkonsoleWiiNintendo