Miniblog

Bardzo dobre wyniki sprzedaży Windows 7!

Grzegorz Marczak
11

Microsoft po nieudanym systemie Windows Vista wrócił do gry z Windows 7 - tym razem inaczej PR-owo rozegrana premiera, publiczne testy - wiele rozmów i dużo buzzu na temat nowego systemu przyniosło oczekiwany skutek. Podczas konferencji Media & Telecom Conference człowiek odpowiedzialny za finan...

Microsoft po nieudanym systemie Windows Vista wrócił do gry z Windows 7 - tym razem inaczej PR-owo rozegrana premiera, publiczne testy - wiele rozmów i dużo buzzu na temat nowego systemu przyniosło oczekiwany skutek.

Podczas konferencji Media & Telecom Conference człowiek odpowiedzialny za finanse Microsoftu czyli Peter Klein podzielił się z wszystkim wynikami sprzedaży Windows 7. Okazało się, że w ciągu 4 miesięcy sprzedano aż 90 milionów licencji! Bardzo ciekawe co będzie po roku?

Zawsze uważałem Windowsy za dobry system operacyjny - ciągle zresztą pracuję w pracy na Windows XP, który sprawuje się świetnie. Bardzo wiele złego słyszałem natomiast o Windows Vista. Moje doświadczenia są jednak inne - moja żonka pracuje na laptopie HP z Vistą i nie miała nigdy żadnych poważniejszych problemów z tym systemem.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu